Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Avni Mula lot gëzimi pas lindjes së Ninës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Avni Mula lot gëzimi pas lindjes së Ninës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avni Mula lot gëzimi pas lindjes së Ninës

2 posters

Shko poshtë

Avni Mula lot gëzimi pas lindjes së Ninës Empty Avni Mula lot gëzimi pas lindjes së Ninës

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 1:57

Avni Mula lot gëzimi pas lindjes së Ninës Inva_MulaPas lindjes së vajzës së vogël të Inva Mulës një person i cili është është gëzuar tej mase dhe madje ka derdhur edhe lot gëzimi ka qenë pikërisht artisti i madh Avni Mula.

Ai është shprehur se edhe pse ishte larg sërish nuk kishte merak për të bijën dhe mbesën e vogël, pasi ishin në duar të sigurta. Gjithashtu

Mula theksoi habinë dhe lumturinë kur mësoi se vajza e vogël është pagëzuar me emrin e së shoqes Nina Mula e cila ka disa muaj që është ndarë nga jeta. “Nuk e dija që do i vinin emrin Nina. Kisha dëgjuar që kërkonin e flisnin për një emër, por nuk më kishin thënë gjë. Kur e mora vesh ndjeva dashuri të madhe”.I pyeta se kujt i ngjet.

Ata më thanë që Nina e vogël është si Nina e dikurshme. Megjithatë, do presim ta shikojmë kur të rritet”,-është shprehur Avni Mula. Artisti i madh shqiptar rrëfeu se në qoftë se nuk do të vinte Inva së shpejti në Shqipëri do të shkonte ai vetë në Paris për të parë mbesën e tij të vogël.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avni Mula lot gëzimi pas lindjes së Ninës Empty Re: Avni Mula lot gëzimi pas lindjes së Ninës

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:14

epo normale eshte bere baba,e kjo gje ndodh nje her ne jete
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi