Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mbreti spanjoll shpallet i padëshirueshëm në qytetin katalonas People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mbreti spanjoll shpallet i padëshirueshëm në qytetin katalonas People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mbreti spanjoll shpallet i padëshirueshëm në qytetin katalonas

2 posters

Shko poshtë

Mbreti spanjoll shpallet i padëshirueshëm në qytetin katalonas Empty Mbreti spanjoll shpallet i padëshirueshëm në qytetin katalonas

Mesazh nga Emona Mon 7 May 2012 - 5:01

Mbreti spanjoll shpallet i padëshirueshëm në qytetin katalonas F1_05berga1336246060

Berga, (Kataloni), 5 prill - Kuvendi i qytetit katalunas Berga ka shpallur sot deklaratën me të cilën mbreti spanjoll Huan Karlos shpallet person i padëshiruar.

Në qytetin me 17.000 banorë, deklaratën e ka propozuar partia separatiste “Bashkimi i popullit”, ndërsa këshilltarët e qytetit e kanë miratuar me votim.

Edhe pse bëhet fjalë për një akt simbolik, bëhet fjalë edhe për një atak ndaj monarkisë, pasi që para dy muajsh thuaja i tërë opinioni publik kishte dënuar Mbretin Huan Karlos për shkak se edhe përkundër krizës ekonomike kishte shkuar në Bocuana, në gjueti të elefentëve.

Pallati mbretëror ka kundërshtuar sot që të komentojë deklaratën e qytetit Berga./koha.net/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbreti spanjoll shpallet i padëshirueshëm në qytetin katalonas Empty Re: Mbreti spanjoll shpallet i padëshirueshëm në qytetin katalonas

Mesazh nga Anakonda Mon 7 May 2012 - 17:29

epo me te vertet je mbret,por e sheh kur shet mend kot ja sesi ta punojne
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi