Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Njeriu më i shkurtër do grua People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Njeriu më i shkurtër do grua People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njeriu më i shkurtër do grua

2 posters

Shko poshtë

Njeriu më i shkurtër do grua Empty Njeriu më i shkurtër do grua

Mesazh nga WebMaster Fri 11 May 2012 - 4:58

Njeriu më i shkurtër do grua 94573510

Khagendra Thapa Magar, nepalezi i konsideruar si njeriu më i vogël në botë, ka zbuluar me rastin e 18-vjetorit se dëshiron si dhuratë një grua, natyrisht në të njëjtën gjatësi me të.
Magar, i cili nuk i kalon 60 centimetrat, tashmë ka arritur të bëjë të mundur thyerjen e rekordit të të famshmit Pin Ping me gjatësi prej 73 centimetrash.
“Tani që i mbusha 18 vjeç - ka pranuar Khagendra, adhurues i vallëzimit dhe karatesë - besoj se nuk do të ketë më pengesa në zyrtarizimin e rekordit tim. E më pas pres një mal me propozime… Ndonëse, ëndrra ime më e madhe në të vërtetë është të kem një grua, të gjatë pak a shumë sa unë, me të cilën dua të sjell në jetë të paktën katër fëmijë”, tha ai.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu më i shkurtër do grua Empty Re: Njeriu më i shkurtër do grua

Mesazh nga Anakonda Fri 11 May 2012 - 16:52

aahhhaahahahaah i shkreti cti bejsh ahaha po me vinka keq qe qenka i shkurter.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi