Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Athinë, 11 prostituta me AIDS, 1 mijë burra kërkojnë ndihmën e mjekëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Athinë, 11 prostituta me AIDS, 1 mijë burra kërkojnë ndihmën e mjekëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Athinë, 11 prostituta me AIDS, 1 mijë burra kërkojnë ndihmën e mjekëve

2 posters

Shko poshtë

Athinë, 11 prostituta me AIDS, 1 mijë burra kërkojnë ndihmën e mjekëve Empty Athinë, 11 prostituta me AIDS, 1 mijë burra kërkojnë ndihmën e mjekëve

Mesazh nga WebMaster Wed 16 May 2012 - 0:55

Shtohet paniku në Athinë nga lajmi se 11 prostituta të infektuara me HIV-AIDS, kanë “punuar” duke shkuar me klientët pa masa mbrojtëse.
Pas zbulimit të 22-vjeçares ruse pak ditë më parë, e cila ishte e prekur nga AIDS dhe kryente marrëdhënie seksuale, instituconet përkatëse kanë kryer kontrolle në shtëpitë publike të Ahinës,ku janë zbuluar 11 femra të tilla..Ditën e hënë,1 mijë burra kanë telefonuar në KEELPNO dhe kanë deklaruar se kanë kryer marrdhënie seksuale me rusen dhe femrat e tjera.Tronditës është fakti se këto femra janë të gjitha vajza të reja, njfton nevvsit.10 femrat që janë të prekura nga AIDS janë greke ,ndërsa njëra është bullgare.Gjatë ditës së sotme do të shoqërohen në prokurori me akuza tepër të rënda,pasi thuhet se e kanë ditur që kanë qenë të sëmura.
Athina është alarmuar ditët e fundit dhe autoritetet bëjnë fjalë se kanë nisur dhe vazhdojnë kontrollet e rrepta për të vizituar çdo prostitutë në qendër të Athinës.
B;lajmifund
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Athinë, 11 prostituta me AIDS, 1 mijë burra kërkojnë ndihmën e mjekëve Empty Re: Athinë, 11 prostituta me AIDS, 1 mijë burra kërkojnë ndihmën e mjekëve

Mesazh nga Anakonda Wed 16 May 2012 - 17:16

ahhaahahahaahah paskan bo gerdin keto;aahaahaah te shkretet burra paskan ren viktima;e tmerrshme
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi