Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ditari i Ndjenjave... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ditari i Ndjenjave... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ditari i Ndjenjave...

2 posters

Shko poshtë

Ditari i Ndjenjave... Empty Ditari i Ndjenjave...

Mesazh nga WebMaster Fri 18 May 2012 - 8:37

Mesnate... perseri po e nis me fjalen mesnate sepse mesaduket mesnata qenka celesi kryesor i deshires time te madhe per t'iu shprehur dikujt! dikujt... Ah, sikur... por skam askend tjeter pervec teje... Ditari im i dashur! miku im sekret! Me duket sikur zoti po tregohet i padrejte me mua, edhe pse e di qe ne nje fare menyre jam fajtor, por une nuk jam mesuar qe te jetoj si nje pesimist, me te ardhme te verber e te erret qe tkurret ne nje kasolle te ftohte, por si nje optimist qe fluturon lart e me lart per te prekur majat e suksesit si nje faktor+(pozitiv) ne jete... Nje pyetje me ka ngelur enigme ne jete! pse zoti me denoi me lumturi te pjestuar? asnjeher i lumtur totalisht? Nje pyetje pa pergjigje... Nje pergjigje me germa te padukshme...
Sec degjova jashte! me fal pak miku im? kthehem shpejt...
Erdha! Eh, sa qejf, jashte kan filluar pikat e para te shiut dhe cuditerisht nuk po dal te lagem sic e kam per zakon kur pi, por po rri ktu me ty dhe po mendoj per "TE"... Te dy bashke te perqfuar fort, duke ecur avash ne rruge te shkreta, nen shiun qe lehte na perkedhel trupin, nen dritat e dobeta te rruges por qe dashuria jone ndricon me shume... ecim e ecim, e i peshperis dicka ne vesh "Te Dua ADELA", ne ate moment kthehet, me puth dhe perqafohemi fort... Ketu do doja ti jepja nje "Pause" kohes... ta ndalja kohen dhe te rrinim pergjithmone ashtu... dy trupa te bashkuar ne nje te vetem, si nje bust i perkryer ne mes te nje kryqezimi, te rrethuar nga engjej qe nderojne dashurine tone dhe qe lexojne nje shenim te shkruar ne nje pllake mermeri... Kur faktet flasin edhe engjejt heshtin sepse jeta esht nje lufte, lufto dhe fitoje me zgjuarsi, sfido cdo sfide qe ka "erresire" brenda, dashuro me gjithe forcen e shpirtit dhe do shohesh qe para teje do te shfaqet pafundesia e lumturise...
Befas zgjohem, me hapen syte dhe perseri vetem... Hedh syte nga dritarja dhe shiu kercet mbi xhama...
ndersa po shkruaj dora po me ngrin... trupi me eshte bere akull, por papritur sikur me ngrohet shpirti kur degjoj nje jehone si te derguar nga zoti; Ne cdo pike te ketij shiu te them "Te Dua" dhe ne cdo germe te fjales "Te Dua" ndjej mungesen tende...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditari i Ndjenjave... Empty Re: Ditari i Ndjenjave...

Mesazh nga WebMaster Fri 18 May 2012 - 8:39

I dashur ditar...
Sot me qan zemra,me duket sikur dikujt i kane thene ndonje fjale te shemtuar...sot kisha me shume nevoje se kurre per dike,e prape se kisha...Sonte me qahet me shume...me lote te thate po te lag e ty fletet...sonte qan edhe hena bashke me mua po e shoh sesi i perplas pikat e shiut mbi xhama...sot me kane lenduar shume,me ofenduan shume...prape u ngrita u largova nga ai ambjent...sot e ndjeva veten te shkateruar... Sot po qan e ti bashke me mua,sonte mu kujtua nje njeri i shtrenjte qe ka ikur...sot me preken aty ku nuk duhet...I dashur ditar...Sonte nuk doja te shkruaja siper fleteve te tua por te isha nen ngrohtesine e syve te dikujt...qe ndonjehere me keshillojne e me kuptojne me mire se kushdo...Sonte nuk doja te shkaravitja tek ty lotet e mij qe te njollosin e te bejne cope por do doja te mi thante nje dore duke i fshire...Sot e ndjej sikur me ka harruar dikush...sikur po ndodh dicka...sikur ditet e se ardhmes do kalojne keq e me keq...sot po mallkoj veten time me keq se kurre...sot bekoj nje dashuri...i dashur ditar...sot ndihem cuditshem...sot dua te shkoj prane zotit...sot dua ti lutem zotit...sot dua te shoh dike qe nga qielli ta dij qe eshte mire...sot jam tmeresisht pa fuqi...
nuk shkruaj dot me....
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditari i Ndjenjave... Empty Re: Ditari i Ndjenjave...

Mesazh nga Anakonda Sat 19 May 2012 - 17:22

DO DOJA SHUM QE TI NDALJA KETA LOT,TE NDALOJA SE SHKRUARI,POR JO KY DITARI I QETE ME BEN SHOQERI NE KET ORE TE NATES.NIS TE MENDOJ,NIS TE BEJ MONOLOG ME VETEN.C;PO BEJ UNE?CILI ESHT QELLIMI I JETES TIMKE?PSE PO JETOJ NE KET JET TE MALLKUAR?PSE PO RRI KETU,A MOS ESHT DIKUSHI ARSYEJA QE ME BEN TE JETOJ?A MOS ESHT FATI AI QE PO LUAN LOJ TE PISET ME MUA,APO PO LUAJ UN ME TE?VALL PSE PIKERISHT TE ME NDODHIN MUA KETA GJERA TE TMERRSHME,AH SKIUR TE MUNDJA TA KTHEJA KOHEN PAS DO NDRYSHOJA SHUM GJERRA,DO MUNDJA TE BEJA DICKA,DO MUNDJA TIA NISJA NGA E PARA VETEM TE SHIHJA EDHE NEHER LUMTURIN QE KAM PAS DIKUR.AH,SIKUR TE MOS KISHTE NDODHUAR AI AKSIDENT I MALLKUAR PARA 9 VITEVE,DO NDRYSHONTE GJITHSHKA,TE MOS E KISHA NJOHUR AT PERSON,TE MOS NJIHJA ASKEND,OSE DO ISHTE ME MIRE TE MOS EKZISTOJA NE KET BOT.UN MUND TE JEM INTELIGJENTE SIC ME THON SHUM VETA,POR NUK JAM AQ INTELIGJENTE AQ SHUM SA TE LARGOJ MALLIN QE ME MUNDON,TE LARGOJ STRESSIN QE ME KAPLON,TE MOS SHKRUAJ ME,TE MOS LODHEM,ERRESIRE GJENDET NE SYT E MI,VRAPOJ QE TE KERKOJ NDIHME,POR TE GJITH IKIN NGA MUA;IKEN ME KTHEN SHPINEN,ME HARRUAR A THU SIKUR UN NUK JAM AGJE PER TA;JAM 16 VJECE,PO LOGGJIKOJ SI ME QEN 26 VJECE,LLOGJIKOJ PER TE VAZHDUAR PERPARA;I DASHUR DITAR MIKU IM I MERZETISE,JE TI AI QE ME KUPTON,JE TI AI QE ME DIN BRENGAT E MIA,DITARI IM I SHTRENJTE JE TI AI DITAR QE NUK ME MBAN ME GNJESHTRA SIC BEJN KETA TE TJERET;NUK JAM AS FILOZOFE AS PSIKOLOGE JAM VETJA IME,QE BEJ ATE CKA ME DUKET E MIRE,QE TE SHERBEJ EDHE PER MUA EDHE PER TE TJERET;DITAR NUK MUND TE SHKRUAJ ME,SEPSE LOTET SPO ME LEJOJNE.........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditari i Ndjenjave... Empty Re: Ditari i Ndjenjave...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi