Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
MARADONA ne Marsej ,per ndshjen FRANC - ARGJENTIN People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
MARADONA ne Marsej ,per ndshjen FRANC - ARGJENTIN People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MARADONA ne Marsej ,per ndshjen FRANC - ARGJENTIN

Shko poshtë

MARADONA ne Marsej ,per ndshjen FRANC - ARGJENTIN Empty MARADONA ne Marsej ,per ndshjen FRANC - ARGJENTIN

Mesazh nga Vizitor Tue 10 Feb 2009 - 1:30

Tranieri dhe lojtari me i mire ne historin e futbollit Argjentinas,Diego Armando Maradona ka mbrritur ne arioportin e Marinianes-Marsej diten e djele 18H ,per ndeshjen miqsore France - Argjntin diten e merkure ne stadiumin e marsejes VELODROME 21 H ( ku kam shoncin ta shohe LIVE kete ndeshje ) MARADONA ne Marsej ,per ndshjen FRANC - ARGJENTIN Icon_biggrin
Kjo ndeshje nga te dy palet nuk eshte si nje ndeshje miqsore ,por diçka me teper (e shprehur per gjate dy intervistave qe kena dhene te dy tranieret)
Maradona Gémenos Argjentina ka ngacmuar. Qindra tifozë kishin nxituan në dyert e vogla Delestrade fazë të hënën natën për të parë e Jugut dhe ekipit amerikan breeder e tij të famshëm.
Ata panë para syve të tyre poshtë e krem i futbollit europian, Lionel Mesi të çojë, Diego Maradona dhe një buzëqeshje. Gjatë këtij takimi, e cila ishte një pjesë për Pastrimi i ekipit,
(Gémenos --> vendi ku jane instaluar Argjentinasit per tu stervitur 30 km larg Marse
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi