Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eriola para tragjedisë: Kush pretendon se është perfekt, s’e ka vendin këtu People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eriola para tragjedisë: Kush pretendon se është perfekt, s’e ka vendin këtu People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eriola para tragjedisë: Kush pretendon se është perfekt, s’e ka vendin këtu

Shko poshtë

Eriola para tragjedisë: Kush pretendon se është perfekt, s’e ka vendin këtu Empty Eriola para tragjedisë: Kush pretendon se është perfekt, s’e ka vendin këtu

Mesazh nga Emona Wed 23 May 2012 - 6:16

Elbasan, 21 maj 2012, NOA- Eriola Xhoi, vajza 21 vjeçare nga Elbasani duket se kishte telepati për fatin e saj.

“Jeta nuk pati qëllimin të na bënte qenie perfekte. Kushdo qoftë apo pretendon të jetë perfekt se ka vendin këtu, por në muze...”, kështu kishte shkruar, e ndjera vajzë e Elbasanit në Facebook, pak ditë para udhëtimit tragjik që i mori jetën bregut të Himarës.

Ndoshta ishte një thënie e rastit e Remarkut e cila i kishte tërhequr vëmendjen, por për të nuk rezultoi aq e thjeshtë, informon noa.al.

Ndoshta ajo ishte perfekte, ose ndoshta jo por aksidenti famëkeq i pasdites së djeshme bëri që 21 vjeçarja elbasanase të mos e ketë vendin mes të afërmve të saj.

a.y/noa.alEriola para tragjedisë: Kush pretendon se është perfekt, s’e ka vendin këtu Studentja-Eriola-Xhoi1Eriola para tragjedisë: Kush pretendon se është perfekt, s’e ka vendin këtu Eriola-xhoi

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi