Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jenny: Pse vetëm 20-vjeçaret duhet të jenë seksi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jenny: Pse vetëm 20-vjeçaret duhet të jenë seksi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jenny: Pse vetëm 20-vjeçaret duhet të jenë seksi?

2 posters

Shko poshtë

Jenny: Pse vetëm 20-vjeçaret duhet të jenë seksi? Empty Jenny: Pse vetëm 20-vjeçaret duhet të jenë seksi?

Mesazh nga Emona Sun 27 May 2012 - 10:51

Jenny: Pse vetëm 20-vjeçaret duhet të jenë seksi? 26S-Showbiz_Jenny

Jenny McCarthy ka sqaruar se arsyeja që sërish do të pozojë për revistën erotike “Playboy”, është për t’ju treguar femrave që kanë lindur fëmijë se edhe ato mund të jenë seksi.

Bukuroshja 39-vjeçe do të paraqitet në numrin e muajit korrik në këtë revistë për meshkuj, 19 vjet pasi për herë të parë kishte pozuar për këtë revistë në vitin 1993. Ajo ka postuar një porosi në Twitter, duke e arsyetuar këtë.

“Pse duhet vetëm 20-vjeçaret të konsiderohen seksi. Duhet të ketë hapësirë edhe për nënat, sepse edhe ato mund të duken jashtëzakonisht seksi”, ka shkruar ajo.

McCarthy në të kaluarën kishte deklaruar se dëshiron që edhe njëherë të zhveshë të gjitha rrobat për këtë revistë, para se të mbushë 40 vjet në nëntor të këtij viti.

“Absolutisht do të pozoja për ‘Playboy’. Do të isha e nderuar po të më kërkohej kjo. Ndoshta nuk do të ndodhë, por unë jam e gatshme ta bëj sërish”, kishte deklaruar ajo.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jenny: Pse vetëm 20-vjeçaret duhet të jenë seksi? Empty Re: Jenny: Pse vetëm 20-vjeçaret duhet të jenë seksi?

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 18:08

ti ua kaloke me then te drejten;pfffffffffffff
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi