Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E dashura e Marc Anthony mahnit meshkujt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E dashura e Marc Anthony mahnit meshkujt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E dashura e Marc Anthony mahnit meshkujt

2 posters

Shko poshtë

E dashura e Marc Anthony mahnit meshkujt Empty E dashura e Marc Anthony mahnit meshkujt

Mesazh nga Emona Sun 27 May 2012 - 10:52

E dashura e Marc Anthony mahnit meshkujt 26S-Showbiz_E_dashura

Modelja nga Venezuela ishte e mrekullueshme me fustanin e gjatë të bardhë. Dekolteja e saj e bukur gjatë gjithë natës tërhoqi shikimet e meshkujve në një darkë bamirësie gala.

Çifti u shfaq në darkën bamirëse në Los Angeles, ndërsa Marc Anthony (43) dukej shumë krenar gjersa pozonte pranë së dashurës së tij. Bukuroshja nga Venezuela kishte veshur një fustan të gjatë të bardhë, ndërsa dekolteja e saj vuri në dukje gjinjtë e saj të fryrë.

Shannon De Lima (24) gjatë gjithë natës tërhoqi shikimet në darkën gala të bamirësisë. Marc dhe ajo më vonë u shoqëruan me yjet e tjera, dhe të gjithë mendonin se Lima e ndihmoi Marcun që krejtësisht ta harrojë trishtimin e ndarjes nga Jennifer Lopez.

Marc në të njëjtën mbrëmje u takua me mikun e tij, futbollistin anglez David Beckham, të cilin e përqafoi ngrohtësisht.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E dashura e Marc Anthony mahnit meshkujt Empty Re: E dashura e Marc Anthony mahnit meshkujt

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 18:08

si nata me diten qenkan keta te dy me njeri tjetrin;e paska ne vend te se bijes
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi