Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mike Stock: Lady Gaga dhe Rihanna s’kanë talent dhe janë të ndyra People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mike Stock: Lady Gaga dhe Rihanna s’kanë talent dhe janë të ndyra People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mike Stock: Lady Gaga dhe Rihanna s’kanë talent dhe janë të ndyra

3 posters

Shko poshtë

Mike Stock: Lady Gaga dhe Rihanna s’kanë talent dhe janë të ndyra Empty Mike Stock: Lady Gaga dhe Rihanna s’kanë talent dhe janë të ndyra

Mesazh nga Emona Sun 27 May 2012 - 10:58

Mike Stock: Lady Gaga dhe Rihanna s’kanë talent dhe janë të ndyra 16S-Showbiz_Mike_Stock

Producenti i muzikës Mike Stock, i cili nënshkroi prodhimin e hiteve të shumta ndërkombëtare të viteve ‘80 dhe ‘90, theksoi se këngëtarët po përdorin seksualitetin që të shesin albumet e tyre, e të cilat janë shumë të dëmshme për të rinjtë e sotëm, raporton Daily Mail.

"Receta është shumë e thjeshtë - vendos disa përmbajtje seksuale në video dhe ke zgjidhur çdo gjë. Kjo nuk është vetëm e thjeshtë, por është edhe mjaft dembele. Gjërat e tilla me siguri tregojnë që interpretuesit i mungon talenti," tha Stock.

Ai shtoi se në shumicën e rasteve seksualiteti në videospote u shërben yjeve amerikane të pop muzikës. Lady GaGa dhe Rihanna, pohon Stock, janë shumë të "ndyra", e që kjo ndikon drejtpërdrejt tek vajzat e reja, të cilat edhe janë caku më i lehtë dhe më i zakonshëm.

"Adele kurrë nuk ka rënë dakord për ta bërë këtë. Ajo është e talentuar dhe thjesht nuk dëshiron të bjerë në atë nivel. Unë mund të them se praktikat e këtilla filluan para 15 vjetëve, kurse më parë nuk kanë ndodhur gjëra të tilla. Të paktën jo deri në këtë masë", thotë Stock

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mike Stock: Lady Gaga dhe Rihanna s’kanë talent dhe janë të ndyra Empty Re: Mike Stock: Lady Gaga dhe Rihanna s’kanë talent dhe janë të ndyra

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 27 May 2012 - 17:48

Po qe ka te drejte ky Stock, ama edhe zerin e kane te bukur keto te dyja.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mike Stock: Lady Gaga dhe Rihanna s’kanë talent dhe janë të ndyra Empty Re: Mike Stock: Lady Gaga dhe Rihanna s’kanë talent dhe janë të ndyra

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 18:04

per ladyn gagen hajde de;por per rihannen e ka komplet gabim,se ajo esht ylli vertete;e kush esht yll rita ora apo kesha?
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mike Stock: Lady Gaga dhe Rihanna s’kanë talent dhe janë të ndyra Empty Re: Mike Stock: Lady Gaga dhe Rihanna s’kanë talent dhe janë të ndyra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi