Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

+9
Docteur
bobi 10
Єямєℓiиdå
Emona
WebMaster
Leo_uk
Besa
Anakonda
An0nim
13 posters

Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga An0nim Sat 2 Jun 2012 - 8:58

Desha nje mendim nga ju si mendoni a keni menduar ndonje here kete ide se djemte apo burrat e martuar hyjne ndonjehere neper forume vetem per te gjuajtur femra ??
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 16:02

kam qesh me lot kur e kam lexu ket pyetje;nese nje burre esht tip donzhuani edhe mund ta bej ket pune,por nese ai seshte se besoj se mund te hyje te gjuaje femra.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga Besa Sun 3 Jun 2012 - 10:52

Dikush hyne per kete qellim e dikush hyne per t'u argetuar...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga Leo_uk Sun 3 Jun 2012 - 10:54

sikur femrat nuk hyn ne forum per te gjuajtur burra.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Jun 2012 - 10:58

Besoj se kjo Teme Ekziston po nese do jap pergjigjen time

Kam hyre tek nje forum edhe aty tek ai forum ka burra te martuar edhe femra te martuara secili ka ata jan dashnor edhe ne realitet imagjino tani qe ne virtualitet mos te jete kjo gje .E vertet ka shum raste qe mashkulli hyn te gjuaj ne virtualitet ka edhe nga ata femra qe futen te gjuajne .Un jam ajo qe ne kete bote te virtualitet kam njohur burra te martuar edhe meshkuj beqare dikush bie ne dashuri dikush i han genjeshtrat e fjaleve qe munden te shprehen dikush mundet te thone e kemi kapur kur sme kan kapur .edhe vete fakti qe bota virtuale eshte e tille kap edhe mbaj genje edhe i ha .kshu eshte mos besoni shumeeeeeeeeeeeee ne fjalet po ne realitet juhjjjjj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga Emona Sun 3 Jun 2012 - 11:00

Ja ku keni shembullin ky katunari kerkon vajzave ne forum per ti bo dokumentat je farewww
------
Burri i mencur dhe me karakter nuk hyn me ''gju'' femra ne forum. ;)


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 3 Jun 2012 - 11:02

Secili ka arsyen e tij/saj pse hyjne ne forume, ku i dihet, ne virtualitet mundesh me qene cdo kush qe do te jesh, kjo eshte e keqja.

Une per veti skam hy me gjujt kend.[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga bobi 10 Sun 3 Jun 2012 - 11:48

Klea shkruajti:Besoj se kjo Teme Ekziston po nese do jap pergjigjen time

Kam hyre tek nje forum edhe aty tek ai forum ka burra te martuar edhe femra te martuara secili ka ata jan dashnor edhe ne realitet imagjino tani qe ne virtualitet mos te jete kjo gje .E vertet ka shum raste qe mashkulli hyn te gjuaj ne virtualitet ka edhe nga ata femra qe futen te gjuajne .Un jam ajo qe ne kete bote te virtualitet kam njohur burra te martuar edhe meshkuj beqare dikush bie ne dashuri dikush i han genjeshtrat e fjaleve qe munden te shprehen dikush mundet te thone e kemi kapur kur sme kan kapur .edhe vete fakti qe bota virtuale eshte e tille kap edhe mbaj genje edhe i ha .kshu eshte mos besoni shumeeeeeeeeeeeee ne fjalet po ne realitet juhjjjjj
je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww

OREKSE orekse kjo dynja


Jo vetem ;) ;) ;)

Edhe po u fiksu keq,e bohet(gjuajme ndonje cike) juhjjjjj
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga Docteur Mon 4 Jun 2012 - 0:00

vallai ku jetoj une e ku jetoni ju sja vlen me gjujt femra,por nuk e mohoj se dhe ndodh disa gjera ndodhin pa e menduar...psh ka ca vajza qe kam sh rsp per ta per nje vajze qe ke rsp do te pelqente dhe ndonje lidhje me ta .... dal prap sic kam shkru ma lart jemi shume larg me ju forumi
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga EMI Tue 5 Jun 2012 - 1:59

oj te gjuajture....
madje disa jane fiksu... je farewww je farewww
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga Ariel Tue 5 Jun 2012 - 3:11

Ja psh...kjo siper gjeti burre je farewww
E se kam ble dhe fustonin se do i shkoj ne dasem iihhaa.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga Arabela Wed 6 Jun 2012 - 23:28

se mos hyne femrat per te gjuajtur meshkujt mo??? [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga EMI Fri 8 Jun 2012 - 0:48

Ariel shkruajti:Ja psh...kjo siper gjeti burre je farewww
E se kam ble dhe fustonin se do i shkoj ne dasem iihhaa.
hahaha qyqa mome, ishalla ste leviz trupi mi, se sidihet kur martohemi ne moj...hahaha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 8 Jun 2012 - 0:59

EMI shkruajti:oj te gjuajture....
madje disa jane fiksu... [You must be registered and logged in to see this image.]

qfsha per Zotin ishte kshu paprit e pamendu dashuria ime per ty se nuk kisha mend me te gjujt ..por me preve rrugen me ato sycka e ato flket e tu e me iku zari ..... [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga EMI Fri 8 Jun 2012 - 1:01

T_o_n_i shkruajti:
EMI shkruajti:oj te gjuajture....
madje disa jane fiksu... [You must be registered and logged in to see this image.]

qfsha per Zotin ishte kshu paprit e pamendu dashuria ime per ty se nuk kisha mend me te gjujt ..por me preve rrugen me ato sycka e ato flket e tu e me iku zari ..... [You must be registered and logged in to see this image.]
hahahah ishalla nuk kam qen si macia e zeze kur te pret rrugen hahahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 8 Jun 2012 - 1:26

sme ke dal ashu deri sot ...vetem po me dole ...dije se ta kom perdredh qafen si te pules
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga EMI Fri 8 Jun 2012 - 1:28

T_o_n_i shkruajti:sme ke dal ashu deri sot ...vetem po me dole ...dije se ta kom perdredh qafen si te pules
qyqa cjane kto kercenime kshtu cuno..se te kerkoj direkt divorcin
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 8 Jun 2012 - 1:30

toleranca mes nesh edhe ne kulmet e saja e mos bej kshu
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ? Empty Re: A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi