Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendimi i femrave ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendimi i femrave ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mendimi i femrave ?

+5
Emona
Ariel
Anakonda
Arabela
Docteur
9 posters

Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Docteur Wed 6 Jun 2012 - 20:17

Te nderuara e te rsp vajza dhe gra

kerkoj nje mendim tuajin... si mendoni kur dilni me dhe jeni ju qe paguani e para... eshte mungesi kulture e mashkullit ndaj femres apo ca ?

DW
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Arabela Wed 6 Jun 2012 - 22:28

po tani ne pergjithesi esh krijuar ajo ideja qe mashkulli mashkulli thote fjalen i pari,,,,mashkulli fto i pari,,,keshtu qe dhe mashkulli do qeras i pari,,, [You must be registered and logged in to see this image.],,,nuk esh mungese kulture,,ska t ebej me kulturen e nje mashkulli,,,une per vete nuk ve re,,,nese e di qe ai ka para po per nje arsye tjeter mundohet ta ma vesh mua faturen nuk e paguaj,, [You must be registered and logged in to see this image.],,por kur e di qe e ka te veshtire ekonomikisht dhe une mundem a jam ne gjendje te paguaj,,do paguaja pa problem,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Docteur Wed 6 Jun 2012 - 22:48

me dal me ty ne kafe ti te skuq ftyren [smile_1]
je farewww
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Anakonda Wed 6 Jun 2012 - 22:49

Arabela shkruajti:po tani ne pergjithesi esh krijuar ajo ideja qe mashkulli mashkulli thote fjalen i pari,,,,mashkulli fto i pari,,,keshtu qe dhe mashkulli do qeras i pari,,, [You must be registered and logged in to see this image.],,,nuk esh mungese kulture,,ska t ebej me kulturen e nje mashkulli,,,une per vete nuk ve re,,,nese e di qe ai ka para po per nje arsye tjeter mundohet ta ma vesh mua faturen nuk e paguaj,, [You must be registered and logged in to see this image.],,por kur e di qe e ka te veshtire ekonomikisht dhe une mundem a jam ne gjendje te paguaj,,do paguaja pa problem,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
jam shum shum shum dakord me ty arabela [You must be registered and logged in to see this image.]
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Arabela Wed 6 Jun 2012 - 22:51

e sinqerta shkruajti:
Arabela shkruajti:po tani ne pergjithesi esh krijuar ajo ideja qe mashkulli mashkulli thote fjalen i pari,,,,mashkulli fto i pari,,,keshtu qe dhe mashkulli do qeras i pari,,, [You must be registered and logged in to see this image.],,,nuk esh mungese kulture,,ska t ebej me kulturen e nje mashkulli,,,une per vete nuk ve re,,,nese e di qe ai ka para po per nje arsye tjeter mundohet ta ma vesh mua faturen nuk e paguaj,, [You must be registered and logged in to see this image.],,por kur e di qe e ka te veshtire ekonomikisht dhe une mundem a jam ne gjendje te paguaj,,do paguaja pa problem,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
jam shum shum shum dakord me ty arabela [You must be registered and logged in to see this image.]
flm [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Ariel Thu 7 Jun 2012 - 0:53

Tani femrat ne pergjithesi ftesat i marrin nga meshkujt... iihhaa.
Kush fton paguan.. C.o.o.l
Te pakten ne Shqiperi keshtu funksionon...paguajne meshkujt ...se jane macho pra...se pastaj dalin te dobet para femrave po te paguaje femra juhjjjjj

Kam degjuar ne Gjermani nje rast (cift) qe sa here dilnin paguanin gjithsekush kafen e vet...kam thene...e hengert ate mashkull qe qenka dru se ske ce do...
Turp per zotin...ne knej kshu e shofim...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Emona Thu 7 Jun 2012 - 1:01

Meshkujt ne shumten e rasteve paguajn,tashi nvaret nga karakteri i nje mashkulli qe ka sa ja lejon vetes qe te paguaj i femre fakturen :P ...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Jun 2012 - 1:13

Varet ..Po un mendoj qe te paguaj Femra eshte mungese edukate edhe pse sot jemi ne 2012 mundemi te themi po jo gjithmone duhet kuptuar qe mashkull apo femer ska rendesi mjafton te paguaj dikush juhjjjjj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Docteur Thu 7 Jun 2012 - 4:09

Une bera pyetjen,dhe une ju jap idene time pastaj si te doni me gjykoni eeww

Me ka ndodh disa here qe femra ne fillim me ka pagu kafen apo dreken .... ne fakt mentaliteti im si thoni dhe ju eshte te paguaje mashkulli dhe kam qejf te paguj nje femre per here te pare por sme lene se di pse juhjjjjj

Kurse ne shqiperi kur kam qene me nje shoqe,kembenguli me pagu ajo dhe une e lashe tani i shkoi pak shtrejt me thene drejten por fillova te vra trurin pse e lashe me pagu...

Pa e zgjat me shume ne nje takim te pare kur muhabet pelqehet nga dy palet jashte mase sigurisht qe femra i paguan dhe e dini pse ? sepse ndihet mire dhe ka qejf ( nuk mendon lek apo kush pagun thjesht ajo mendon ky qenka vertet gjenial per mua ) edhe nje gje mua me ik truri te ngaterrohem ne resto jo une jo ti ...n je farewww

Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Arabela Sat 9 Jun 2012 - 5:47

Docteur shkruajti:Une bera pyetjen,dhe une ju jap idene time pastaj si te doni me gjykoni [You must be registered and logged in to see this image.]

Me ka ndodh disa here qe femra ne fillim me ka pagu kafen apo dreken .... ne fakt mentaliteti im si thoni dhe ju eshte te paguaje mashkulli dhe kam qejf te paguj nje femre per here te pare por sme lene se di pse [You must be registered and logged in to see this image.]

Kurse ne shqiperi kur kam qene me nje shoqe,kembenguli me pagu ajo dhe une e lashe tani i shkoi pak shtrejt me thene drejten por fillova te vra trurin pse e lashe me pagu...

Pa e zgjat me shume ne nje takim te pare kur muhabet pelqehet nga dy palet jashte mase sigurisht qe femra i paguan dhe e dini pse ? sepse ndihet mire dhe ka qejf ( nuk mendon lek apo kush pagun thjesht ajo mendon ky qenka vertet gjenial per mua ) edhe nje gje mua me ik truri te ngaterrohem ne resto jo une jo ti ...n [You must be registered and logged in to see this image.]


me keto qe ke thene i bie qe gjithmone paske dale me trularaska,,,,
[You must be registered and logged in to see this image.] looooooool,,,,ato te bejne te ndihesh mire se i mbizoteron,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 9 Jun 2012 - 10:15

Nuk me ka ra akoma te paguaj une e para por edhe nese do me kish ra se kam problem per zoten nese paguaj une, rendesi ka te ja kaloj mire & te jem me personin e duhur.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Ariel Sat 9 Jun 2012 - 11:31

Docteur shkruajti:Une bera pyetjen,dhe une ju jap idene time pastaj si te doni me gjykoni eeww

Me ka ndodh disa here qe femra ne fillim me ka pagu kafen apo dreken .... ne fakt mentaliteti im si thoni dhe ju eshte te paguaje mashkulli dhe kam qejf te paguj nje femre per here te pare por sme lene se di pse juhjjjjj

Kurse ne shqiperi kur kam qene me nje shoqe,kembenguli me pagu ajo dhe une e lashe tani i shkoi pak shtrejt me thene drejten por fillova te vra trurin pse e lashe me pagu...

Pa e zgjat me shume ne nje takim te pare kur muhabet pelqehet nga dy palet jashte mase sigurisht qe femra i paguan dhe e dini pse ? sepse ndihet mire dhe ka qejf ( nuk mendon lek apo kush pagun thjesht ajo mendon ky qenka vertet gjenial per mua ) edhe nje gje mua me ik truri te ngaterrohem ne resto jo une jo ti ...n je farewww


Uuu naaa more djaleeee ...te me hape karrigen kur te ulem...te me hape peceten, te me mbushe goten, te me servire ne pjate, te me sygjeroj dhe embelsiren...dhe ne fund...pervecse do paguaje...te lej dhe bakshish per darken e kendshme qe kaloi me mua je farewww je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 9 Jun 2012 - 11:48

Ka na njona nai menim per plazh me mu [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Ariel Sat 9 Jun 2012 - 11:53

Nji kshu kerkohen zjerrmat...shkurt e sakt je farewww
Po do pagush ti se...hahahahahaaaa
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 9 Jun 2012 - 11:55

Mome me mir trroc une trroc ajo sesa ti bi larg e larg nga qafshtama [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Ariel Sat 9 Jun 2012 - 12:00

Po jo ri pse nga Kina...drejtperseshtremti ball per ball...nga qafshtama dilni n'qafKrrabe se boni dhe tunelin Sala je farewww

Po motorin e ke ri...thuje pra qe kom motorr se neser ne radhe i ke hahahahaa se zjerrmat vdesin per cik motor je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Gladiola Sun 17 Jun 2012 - 21:08

Po teorikisht dhe historikisht eshte mashkulli ai qe paguan,tregon respekt per femren ne kete rast!.
dhe ne fakt eshte per tu vlersuar ky fakt,nje kafe nuk i kushton askujt,por veprimi dhe gesti i tij do te thone shume!,
por varet dhe se si e sheh,psh jasht vendit ndodh ndryshe,Italianet paguajne te dyja palet,dhe prandaj them varet se cfare kulture dhe cfare zakoni ka nje vend,dhe si i till vjen i 'servirur' dhe veprimi,

Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i femrave ? Empty Re: Mendimi i femrave ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi