Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fundi i Botës sonte, profecia në internet?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fundi i Botës sonte, profecia në internet?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fundi i Botës sonte, profecia në internet?

3 posters

Shko poshtë

Fundi i Botës sonte, profecia në internet?  Empty Fundi i Botës sonte, profecia në internet?

Mesazh nga WebMaster Sat 16 Jun 2012 - 0:40

Fundi i Botës është tashmë shumë afër, madje edhe më afër se sa thote parashikimi i profecisë Maja për 21 dhjetorin e vitit 2012. Në ditët e fundit në faqe të ndryshme në internet, madje edhe në të përditshmen italiane “Corriere” është publikuar lajmi lidhur me atë që po qarkullon në faqe të ndryshme interneti lidhur me paralajmërimin se fundi i Botës mund të vijë mesnatën e sotme!

Mbështetësit e kësaj teorie argumentojnë se përshpejtimi shkaktohet nga kalimi Venusit mes Diellit dhe Tokës, që ndodh mes datave 5 dhe 6 qershor. Një ngjarje e tillë do të mund të përsëritet vetëm pas 105 viteve, në vitin 2117. Teoria që sonte mund të jetë fundi i Botës është marrë me sportivitet në mbarë Botën pasi në rrjete sociale kanë filluar batuta ironike dhe gallata ndaj personazheve të ndryshme që kanë publikuar në Youtube mesazhe personale duke bërë apele të ndryshme dhe duke hedhur teori rreth fundit qe ndodh sonte. Parashikimet rreth fundit të Botës kanë rezultuar gjithnjë false, duke i bërë të pabesueshme edhe ata që cilësohen si “profetë të rinj” që japin teori të ndryshme rreth datës dhe mënyrës sësi ky fund do të ndodhë
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fundi i Botës sonte, profecia në internet?  Empty Re: Fundi i Botës sonte, profecia në internet?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 16 Jun 2012 - 2:05

Amon ca budalliqesh amanet..kush i beson
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fundi i Botës sonte, profecia në internet?  Empty Re: Fundi i Botës sonte, profecia në internet?

Mesazh nga Anakonda Sun 17 Jun 2012 - 6:31

i nxjerrin sa me ju fut njerezve friken;po se besoj se jan edhe aq te verteta sa thojn
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fundi i Botës sonte, profecia në internet?  Empty Re: Fundi i Botës sonte, profecia në internet?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi