Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perse nganjehere prinderit favorizojne njerin prej femijeve? A eshte e padrejte? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perse nganjehere prinderit favorizojne njerin prej femijeve? A eshte e padrejte? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perse nganjehere prinderit favorizojne njerin prej femijeve? A eshte e padrejte?

2 posters

Shko poshtë

Perse nganjehere prinderit favorizojne njerin prej femijeve? A eshte e padrejte? Empty Perse nganjehere prinderit favorizojne njerin prej femijeve? A eshte e padrejte?

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Jun 2012 - 5:34

Motra mer gjithcka qe do,ndersa kur behet fjale per mua, me harrojne fare."
A ju duken te njohura keto fjale?
"gjithcka" dhe "fare"

A eshte situata kaq e llahtarshme? Ndoshta jo. Edhe nese ndodh keshtu, a
eshte realiste te pritet nje trajtim krejt i barabarte per dy individe
te ndryshem?

A nuk eshte e padrejte qe prinderit te mbajne me hater njerin nga femijet?

Diskutim te kendshem
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nganjehere prinderit favorizojne njerin prej femijeve? A eshte e padrejte? Empty Re: Perse nganjehere prinderit favorizojne njerin prej femijeve? A eshte e padrejte?

Mesazh nga Anakonda Tue 26 Jun 2012 - 6:08

e vertet esht;shpeshere kemi kontradita me motren ose vellain;meqe un jam me e madhe me thot mami je me e madhe ti,hapu krahun se do te rriten edhe do ta kuptojn gabimin;esht e vertet qe prinderit i mbajn krahe nje femije(ajo thot qe ju dua njesoj te gjitheve)madje shpesher do doja qe te isha un ne vend te motres time;dhe jo kjo qe jam;ndoshta mami ka arsyet e veta qe i mban kraha motres e vellait..
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi