Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E padegjuar ndonjehere… i burgosuri fsheh telefonin ne prp**** People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E padegjuar ndonjehere… i burgosuri fsheh telefonin ne prp**** People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E padegjuar ndonjehere… i burgosuri fsheh telefonin ne prp****

Shko poshtë

E padegjuar ndonjehere… i burgosuri fsheh telefonin ne prp**** Empty E padegjuar ndonjehere… i burgosuri fsheh telefonin ne prp****

Mesazh nga Emona Thu 5 Jul 2012 - 7:21

E padegjuar ndonjehere… i burgosuri fsheh telefonin ne prp**** Filakes-270x179

Kemi degjuar histori te panumerta te te burgosurve qe perpiqen te kalojne artikuj apo substanca te ndaluara brenda ne burg, po kjo qe po lexojme tani eshte dicka e papare… Gjithcka ndodhi disa dite me pare, ne burgun e qytetit, kur nje i burgosur u kthye nga pushimet 5-ditore, Sic behet gjithmone ne keto raste, te burgosurit kontrollohen. Nuk gjeten asgje mbi te por detektori metalik, (si ata qe gjenden ne aeroporte) vertetoj te kunderten…, i burgosuri po bente te paditurin, dhe tha tek policet se detektori ishte i prishur. Hiqi te gjitha rrobat dhe kalo lakuriq thane policat te cilet jane te mesuar me te tilla ngjarjesh. Atehere i burgosuri hoqi rrobat dhe kaloj lakuriq permes detektorit metalik,detektori lajmeroj perseri se dicka metalike kishte mbi te burgosurin. Atehere punonjesit e cuan menjehere per ti bere radiografi, ku dhe vertetuan se, ne prapanicen e tij fshihej nje celular!



Sipas mediave lokale, arsyeja qe i burgosuri donte te kalonte celularin brenda ne burg, eshte se celularet shiten 2000 euro tek te burgosurit te cilet duan te jene ne kontakt me boten e jashtme.

Burimi:/Alblive.net/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi