Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Katy Perry, incident gjatë rrëshqitjes në ujë (FOTO)

Shko poshtë

Katy Perry, incident gjatë rrëshqitjes në ujë (FOTO)

Mesazh nga Emona prej Sun 19 Aug 2012 - 22:31

Këngëtarja Katy Perry përveçse është argëtuar në parkun e Lojrave të Ujit në Kaliforni edhe ka "argëtuar" të tjerët.

Aksidentalisht gjatë dërfrimit të saj rrobat e banjës i kanë rrëshqitur poshtë duke bërë që kamerat të mos humbasin marjen e fotove.

Megjithatë Katy Perry u shfaq me një trup për t'u pasur zili edhe pse i dashuri i saj mungonte gjatë ditës së saj të pushimit. Një shok i saj është afruar për ta ndihmuar por ishte pak vonë edhe pse e qeshura e saj ishte nervoze për incidentin e ndodhur.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Katy Perry, incident gjatë rrëshqitjes në ujë (FOTO)

Mesazh nga Anakonda prej Mon 8 Oct 2012 - 3:28

aahaahahhaahha e tmerrshme ke paska lon kokrren e nomit...
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Katy Perry, incident gjatë rrëshqitjes në ujë (FOTO)

Mesazh nga Ariel prej Mon 8 Oct 2012 - 8:21

U qyqa hahahahahaha po kur hyn ke ato lojra duhet me u mberthy mire se te fluturojn rrobebanjot je farewww


avatar
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Katy Perry, incident gjatë rrëshqitjes në ujë (FOTO)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi