Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kombetarja zhgenjen, rezultat i bardhe ne Malte People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kombetarja zhgenjen, rezultat i bardhe ne Malte

5 posters

Shko poshtë

Kombetarja zhgenjen, rezultat i bardhe ne Malte Empty Kombetarja zhgenjen, rezultat i bardhe ne Malte

Mesazh nga Gerushi Wed 11 Feb 2009 - 10:05

Kombetarja zhgenjen, rezultat i bardhe ne Malte Kombetarja-formacioni
Kombetarja shqiptare zhgenjen dhe nuk perfiton nga ndeshja me Malten per te marre kryesimin e grupit 1.

Barazimi 0-0 ishte mese i merituar per te dyja skuadrat, madje maltezet jane treguar disa here te rrezikshem para portes tone, duke nxjerre ne pah problemet ne repartin mbrojtes.
Rasti me i mire per skuadren tone perfaqesuese ishte ai i minutes se 31-te te pjeses se pare, ku Skela nuk arriti te shenonte pasi doli vetem per vetem me portierin Haber. Pak sekonda me vone, ishte serish Skela qe nuk shfrytezoi nje kros te Duros. Pjesa e pare u mbyll me keto dy episode.
Ne 45 minuteshin e dyte, skuadra kuqezi u transformua pasi nuk arriti te rrezikonte asnjehere porten e kundershtareve, madje ishin keta te fundit qe me ane te Mifsud arriten te vinin disa here ne veshtiresi gardianin Isli Hidi.
Me kete rezultat, kombetarja shqiptare ngjitet ne kuoten e 6 pikeve, duke kapur vendin e trete pas Suedise dhe Hungarise. Ne takimin tjeter eliminator te boterorit 2010, kundershtari i radhes do jete Hungaria.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kombetarja zhgenjen, rezultat i bardhe ne Malte Empty Re: Kombetarja zhgenjen, rezultat i bardhe ne Malte

Mesazh nga anetar Wed 11 Feb 2009 - 12:09

ihste bogdani ai qe doli vetem per vtem dhe ja dha ne dore portierit.kal i ,lodhur kot e marrin me ne komebtare