Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
12 vjeçarja që ka vetëm 4 muaj jetë, tërheq mijëra fansa në Youtube (VIDEO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
12 vjeçarja që ka vetëm 4 muaj jetë, tërheq mijëra fansa në Youtube (VIDEO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12 vjeçarja që ka vetëm 4 muaj jetë, tërheq mijëra fansa në Youtube (VIDEO)

Shko poshtë

12 vjeçarja që ka vetëm 4 muaj jetë, tërheq mijëra fansa në Youtube (VIDEO) Empty 12 vjeçarja që ka vetëm 4 muaj jetë, tërheq mijëra fansa në Youtube (VIDEO)

Mesazh nga WebMaster Sat 1 Sep 2012 - 7:29



vajzë 12-vjeçar vajzë, i cili ka luftuar kancerin për pesë vjet, e ka kthyer historinë e saj pikëlluese në një frymëzim për mijëra vajza të reja.

Mbi 100.000 njerëz janë regjistruar në faqen e saj në Youtube, Talia Joy Castellanopër të parë kozmetikën që ajo përdor si dhe besimin që ajo ka në vete çdo ditë e më tepër.

Por dje megjithatë, ajo ka njoftuar të gjithë fansat e saj që përveçse
me neuroblastoma ajo tani ka dhe leucemi. Pra të 2 llojet e kancerit.

Edhe pse ajo thotë se "shanset për të mbijetuar janë shumë të pakta,
vetëm 4 muaj" ajo do të vazhdojë videot e saj "për aq kohë sa mundet."
askush nuk duhet të bierë në plogështi, jeta duhet jetuar ashtu si të
jepen mundësitë nuk ka asgjë për t'u mërzitur.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi