Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti?

4 posters

Shko poshtë

Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti? Empty Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 28 Sep 2012 - 9:02

Perse sot ndermjet dy veteve, te cilet e duan njeri-tjetrin, mjafton vetem nje fjali per te shkaktuar mosmarreveshjen. Perse, kur t’i dim kurthet dime si t’i evitojme.Pajtoheni ju me ket mendim timin sepse meshkujt nuk e thon ate qe mendojn, kurse femrat nuk mendojne qka thone.(Un e them nje fjal se meshkujt s#din te ndegjojn Por femrat sdin te parkojn).

Me intereson mua se si te evitohet kjo marrveshje mes dy palve dmth Mashkull/Femer.

1.Mendoni se mungon respekti i madh.

2.Hallet e mdhaja.

3.Shpresat e gabushme.

4.Kundershtimi mes dy palve.

5.Apo qe te ket nje lidhje te shendosh dhe te forcuar duhet.Femrat dhe Meshkujt duhet te kan prirje me te madhe dhe te ken kujdes me shum qe te hec q'do gje me bukur.
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti? Empty Re: Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 28 Sep 2012 - 9:08

Kte mendim e kam dhen diku ja po e dhe ,,dhe ketu!!!

Persona ideal apo perfect eshte veshtir te gjejm ose pa te meta paksa,sot ka njerz qe i mungojn shum gjera dhe ndoshta kto bien si shkaktar qe te ket mosmarrveshje mes dy palve Femer/Mashkull,por sikur te kishte vetem pak respekt mirkptim besoj se qdo gje do hecte mir por me pranin e dy anve jo vetem njeres,sot respekti na mungon jo pak por shum ngase eshte ber sikur lloj interesi dhe duhet kesh frik nga disa qe kur te thon respekt e thon me lloj interesi/perfitimi.Por qe te ket nje lidhje vertet te kompletuar duhet qe se paku te jen dy palet e barabarta jo vetem mashkulli apo te prisni vetem nga nje mashkull,por nga te dya anet.Un nuk jam kunder gjinis femrore por edhe ju femrat jeni shum te ngaterruara nga njeher,prandaj dhe djemt ne te shumtat e rasteve si kuptoni dhe largoheni pa ditur se shkaku i tyre esht te jene pika me e vlefshme per personin qe ijapin shume vlere,ju me sa duket s'deshironi t'ju shpjegohemi per asnje arsye,vetem t'jku kuptojm pa asnje fjal Nete shumten e rasteve jemi dhe ne jo te mir por edhe ju jo,dhe nuk mundeni qe te gjykoni vetem gjinin mashkullore ngase ju jeni me te komplikuara,por prap vet ju femrat jeni thesar te kesaj bote dhe pa ju dreqnit sdo kishte kuptim asigje.
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti? Empty Re: Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 28 Sep 2012 - 9:14

Si rregull duhet me u marre vesh, sidomoos nqs je me dike nje kohe te gjate, duhet te ja mesosh te gjitha te mirat dhe te keqijat.

Mirepo duhet edhe te kesh respekt/mirekuptim ne lidhje ne menyre qe ti hapesh rruge kur vjen koha per argument..edhe nqs ai/ajo e ka gabim, lejeni te gaboje dhe e kupton shpejt gabimin.

Une personalisht jam ajo qe hap rruge, nga respekti qe kam per burrin dhe e njoh mire qe si thote ai behet, eshte e kot te bej debat.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti? Empty Re: Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti?

Mesazh nga Anakonda Fri 28 Sep 2012 - 17:06

epo kot nuk thon se femra fut shenjtanin ne shishe...e sa pun i duhen nje mashkulli per te gjetur marrveshjen me nje femer
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti? Empty Re: Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti?

Mesazh nga WebMaster Tue 16 Oct 2012 - 6:28

Nuk eshte puna tek rrespekti po eshte tek komunikimi qe komunikojne ndryshe nese ska komunikim ska as rrespekt per femren flasim per shqiptar skan o nuk din apo nuk duan te komunikojne se e shohin veten burre edhe burri eshte primare ne shtepi harron rrespektin harron se cfar do thot komunikim edhe kerkon te komandoj .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti? Empty Re: Pse sot s'mund te merren vesh meshkujt dhe femrat mes veti?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi