Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

“Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Shko poshtë

“Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu 4 Oct 2012 - 6:37

“Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Femrat që kanë ndjekur plot kërshëri serialin e “Ezel”, edhe për shkak
të pamjes së jashtme të protagonistit kryesor, me siguri duhet të mbeten
të zhgënjyera. Sipas disa deklaratave
të përcjella në shtypin rus
dhe turk, Kenan Imirzalioglu ka pranuar homoseksualitetin e tij, teksa
shprehet se nuk mund të mbetet i heshtur në lidhje me orient
imin
e tij seksual.: “Unë nuk mund të jetoj një gënjeshtër. Prandaj vendosa
të dal hapur, ndryshe nga kolegu im Burak Ozdžavit aktor te “Sulejmani i
Madhërishëm”, i cili dy muaj më parë u kap duke u përqafuar me një
burrë. Kur unë kapem me dikë në atë pozicion, do të thotë se është një
njeri që dua…”.
Ai është shprehur se është lodhur duke u hequr sikur
është i tërhequr nga gratë. Aktori i adhuruar nga gratë e vajzat
adoleshente, papritmas kohët e fundit prishi marrëdhënien me bukuroshen
turke Zejnep Beserler, me të cilën ai kishte një lidhje prej gjashtë
vjetësh. Ndërkohë që në tetor të vitit 2010, Imirzalioglu i kishte
mohuar thashethemet mbi homoseksualitetin, që ishte përfolur nga shtypi
turk.
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga Emona prej Thu 4 Oct 2012 - 6:42

Pak i pa besushem me duket lajmi!!

ahh,gjithe ky bukurosh te dal del gay tmerr...:P
Iiii iku edhe ky eeeee

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga WebMaster prej Thu 4 Oct 2012 - 6:43

Hahahaha e honger edhe Ezeli qyqa qyqa hahahaha
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu 4 Oct 2012 - 6:47

he me graaa folni tani se na keni cmend ezeli ezeli
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga WebMaster prej Thu 4 Oct 2012 - 6:53

Hahaha Ezeli e ka honger me kohe po tani ka dal lajmi se ketu ka dal lajmi me kohe hahaha
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu 4 Oct 2012 - 6:53

me pare lajmi kalon tek ju eeee
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga WebMaster prej Thu 4 Oct 2012 - 6:57

Yessssssss hahaha
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu 4 Oct 2012 - 6:58

lum si ju se ne te news 24 na rrofte se kemi siglen te tille
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga Emona prej Thu 4 Oct 2012 - 7:00

T_o_n_i shkruajti:he me graaa folni tani se na keni cmend ezeli ezeli

Amon qe eshte i bukur eshte ,po qe del te jet Bur...nuk e prisnim...:P

.c.r.y ..do e qajm 1 jave zhgenjim i madh nga ky cuni te del gjysem .... [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu 4 Oct 2012 - 7:01

Emona shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:he me graaa folni tani se na keni cmend ezeli ezeli

Amon qe eshte i bukur eshte ,po qe del te jet Bur...nuk e prisnim...

..do e qajm 1 jave zhgenjim i madh nga ky cuni te del gjysem ....

kshu pra mos u merni me VIPa po hecni ke ne populli
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga Emona prej Thu 4 Oct 2012 - 7:04

T_o_n_i shkruajti:
Emona shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:he me graaa folni tani se na keni cmend ezeli ezeli

Amon qe eshte i bukur eshte ,po qe del te jet Bur...nuk e prisnim...

..do e qajm 1 jave zhgenjim i madh nga ky cuni te del gjysem ....kshu pra mos u merni me VIPa po hecni ke ne populli

Pse keq keni ngel ju....ju kan marr famen kta VIP -bukurosha :P


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga Arabela prej Thu 4 Oct 2012 - 7:57

nuk e besoj,,,nuk e beri njeri me zor te jete ne lidhje per gjashte vjet me femer,,,mbase thashetheme,,,nuk e kam pare filmin por ne kete artikull qe lexova,,
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 24

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu 4 Oct 2012 - 8:00

pfff cpo na degjojn veshet keto kohet e fundit ...pse mos ti besosh
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga Ariel prej Thu 4 Oct 2012 - 19:27

Biiir o zot rane telef mas Ezelit...nga aktoret turq i papam eshte ai qe luan Aliun, ai eshte me i miri.?.mgjth e kam pare shume pak si film.
Po sa per lajmin me duket si kot.


avatar
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga Anakonda prej Mon 8 Oct 2012 - 3:21

Nuk mboni aspak pershtypje,pasi per mu ska qen naj kush e di se cfare aktori
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi