Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

+2
mister.albania
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga WebMaster Sat 27 Oct 2012 - 20:53

Ne kohet e fundit jane hapur shume shtepi publike ne vendin tone,shume
femra vijn nga Rusia ,Ukraina,sllovakia e vende tjera per te fituar
,problemi eshte qe ato nuk kan fare dokumenta nuk kontrollohen fare nga
mjeket dhe perhapin semundje te ndryshme ?


Si mendoni ju?






1- Po





2- Jo



3-Tjeter pse po/jo?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga mister.albania Sat 27 Oct 2012 - 21:29

Prostitucioni është favorizuar nga papunësia dhe, përgjithësisht,nga gjendja e vështirë ekonomike, si dhe nga etja e shfrenuar përpara e fitim.Por përdorimi (prodhimi, trafikimi) i drogës, sikurse prostitucionii brendshëm apo ndërkombëtar i shqiptareve(ëve), më shumë se mevarfërinë lidhet me njëfarë
lack of pride
(humbje e krenarisë), pra merënien e nivelit të vlerësimit për vetveten, me mungesën e një qëllimikolektiv, të një ëndrre të përbashkët (kombëtare), tek e cila mund tëbesonin shqiptarët. Ndaj asnjë program nuk mund ta minimizojëprostitucionin më shumë se një program i rilindjes morale, i rivlerësimittë vetvetes, i vlerësimit të të qenit shqiptar. Nëse shqiptarët do të vazhdojnë të jenë “të droguar pas parasë”, nëse nuk do të kenë ku tëbesojnë tjetër veç saj, nuk do të kenë vlera më të mëdha për të mbrojturapo afirmuar, nuk do të kenë më krenari për të konservuar etj., atanuk do të reshtin së shfrytëzuari drogën apo së ushtruari aposhfrytëzuari prostitucionin dhe trafikimin e grave e vajzave të tyre
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga WebMaster Sat 27 Oct 2012 - 23:11

Atehere un po jap vendimin tim ..Nese kemi perparuar sikur vendet europiane,, jo ska arsye te ndalohet po te pakten nese jan hapur shtepiat publike mjafton qe te kete kontrolle ne menyre apsolute sidomos nga doktoret per tju shmangur semundjeve si per shembull sides edhe shum semundjeve te tjera .Sikur e kan bere ne shum vende edhe te jen te kontrolluar ne menyre apsolute nga Policia ,ne disa vende eshte keshtu duke filluar nga gjermania Belgjike Amsterdam edhe ne Itali kjo gje ekziston vetem se nuk flitet shum per te sepse neper Najte kjo gje behet .Duhet te jen femra te lira per te bere kete profesion te vjeter jo ta bejne me force sepse i ben dikush eshte profesion edhe i vjeter ky eshte e lejuar per ata qe duan ta bejne edhe zgjedhin kete jete per te bere .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga il conte Sun 28 Oct 2012 - 0:40

Mendoj se prostitucioni nuk duhet ndaluar ... per te vetmin motiv qe nuk eshte nje dicka e lindur tani , por ka qene si profesion qe ne kohet e meparshme...dhe ka qene me mire si per femrat dhe per meshkujt .. ne shtepite publike sic quheshin me pare ... mendoj se e njejta gje duhet bere edhe tani... hapjet e shtepive publike eshte nje dicka shume e mire ... sepse cdo gje eshte e kontrolluar ... dhe numri i semundjeve qe vijne nga marredheniet seksuale do jete ne zvogelim ose me mire nuk do te kete fare...Ne kete menyre u jepet mundesija edhe femrave te kene nje (profesion ose pune) duke paguar edhe taksat dhe kontributet shtetit ne menyre qe kur te jene ne moshe per te dale ne pension ... te kene nje pension te mire dhe jo minimal....
Perse e them kete sepse ky profesion do te ushtrohet pavaresisht ne jane te kontrolluara apo jo... por te paktene me hapjen eshtepive publike cdo gje do jete me e mire dhe e kontrolluar ...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 0:45

e vetmja e dobishme sipas mendimit tim esh se sherben ne uljen e tensionit seksual tek meshkujt ne menyre qe moss te ndoshin ngjarje apo perdhunime te padeshiruara dhe te behen viktime femrat e pafajshme,,,sa per femrat qe merren me prostitucion nuk mund te shprehem sepse sdua te gjykoj sepse ne mendjen time nuk mund et kuptoj absolutisht qe femra te kete kaq pak krenari per veten e saj saqe te fal trupin per para duarve te huaja,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga il conte Sun 28 Oct 2012 - 0:53

Arabela shkruajti:e vetmja e dobishme sipas mendimit tim esh se sherben ne uljen e tensionit seksual tek meshkujt ne menyre qe moss te ndoshin ngjarje apo perdhunime te padeshiruara dhe te behen viktime femrat e pafajshme,,,sa per femrat qe merren me prostitucion nuk mund te shprehem sepse sdua te gjykoj sepse ne mendjen time nuk mund et kuptoj absolutisht qe femra te kete kaq pak krenari per veten e saj saqe te fal trupin per para duarve te huaja,,,

Arabela eshte nje profesion i trasheguar... une te pakten tani po flas per ne Itali qe para pak diteshshikova nje emision per perandorine Romake dhe fliste dhe per prostitucionin qe ishte perhapur qe ne ate kohe...mund te them qe cdo gje qe ne mendojme ka ndodhur me evolimin , ka pas ekzistuar qe ne ate kohe... mjafton te shkosh ne Rome per te pare dhomat e ndryshme qe perdoreshin per prostitutat .. te ndara ne menyra dhe stile te ndryshme... cdo femer kishte nje objektiv .. te bente nje lloj stili... meshkujt paguanin per ate qe donin te benin...

Po ne rastet e tanishme prostitucioni eshte nje shfrytezim dhe per kete jam shume dakord ... po nese behet cdo gje me kontroll do jete me ndryshe..
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 0:58

mua nuk me intereson i trasheguar apo jo,,,qe ne shekujt e kaluar apo jo,,,e bejne shume apo jo,,,une per vete e analizoj vetem aspektin moral,nese eshte dicka e drejte apo jo???a e kupton se trupi i saj per nje femer esh i shenjte,,se nese perdhoset trupi esh perdhosur dhe shpirti,,,esh perdhosur ndjenja si njeri,,emocionet,,principet personale,,gjithcka,,por ato femra sic duket nuk mendojne pertej fitimit dhe atehere bejne sipas mendje se tyre,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga il conte Sun 28 Oct 2012 - 1:02

Po nuk mendojne vetem per fitimin ... por edhe per te ardhemn e tyre ... ketu ne Itali .. te pakten ketu ku jam une eshte mbushur plot me Rumune.. e di cbejne ... Te gjitha ato te ardhura qe mbledhin dhe hapin nje aktivitet ne vendin e tyre , dhe pastaj e lene kete pune dhe shkojne ne vendin e tyre dhe bejne jete lluksoze...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 1:05

il conte shkruajti:Po nuk mendojne vetem per fitimin ... por edhe per te ardhemn e tyre ... ketu ne Itali .. te pakten ketu ku jam une eshte mbushur plot me Rumune.. e di cbejne ... Te gjitha ato te ardhura qe mbledhin dhe hapin nje aktivitet ne vendin e tyre , dhe pastaj e lene kete pune dhe shkojne ne vendin e tyre dhe bejne jete lluksoze...
e shikoj qe qenkemi larg ne mendime ne lidhje me kete ceshtje,,,nuk arrij te konceptoj se si thua te ngrejne nje te ardhme me te tilla para,,,???por nejse esh e drejta jote te mendosh si te duash,,,une per vete snderroj mendim,,,sa me larg te tille njerezve,, 8-d- 8-d- esh bere shume i rendesishem lluksi keto kohe dhe kjo esh gje e rrezikshme sepse per kete jane t egatshem njerezit te perdorin cfaredo lloj rruge per ta arritur,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga WebMaster Sun 28 Oct 2012 - 1:08

Ky fakt Arabela ekziston yllo edhe duhet mor parasysh qe prostitucioni eshte zanat pune e vjeter qe ne te gjith boten eshte lejuar edhe i ka ven emrin Zanat Pune edhe keti profesioni eshte tjeter pune qe femra mundet te behet objekt per te gjithe ,Po eshte me e drejta qe femra mos te shfrytezohet edhe nese e ben kete pune e ben sepse don ta bej edhe e ben per vete duke mar parasysh shtetin qe te lejoi kontrollimet nga doktoret edhe bashkpunimin nga Policia ne shqiperi jan hapur shtepit publike edhe kjo eshte gje e bukur po uroj qe te jen te kontrolluara nuk besoj se e kan hapur me ligj kete po e bejne sepse marin ne afito pallate edhe shtepi per te ushtruar kete lloj profesioni yllo asnje si ben me zor ta bejne kete se te kesh nje moshe nga 20 e siper kupton qe nuk genjehet po deshiron te bej kete profesion jo te gjitha femrat jan te kercenuara .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 1:10

Klea shkruajti:Ky fakt Arabela ekziston yllo edhe duhet mor parasysh qe prostitucioni eshte zanat pune e vjeter qe ne te gjith boten eshte lejuar edhe i ka ven emrin Zanat Pune edhe keti profesioni eshte tjeter pune qe femra mundet te behet objekt per te gjithe ,Po eshte me e drejta qe femra mos te shfrytezohet edhe nese e ben kete pune e ben sepse don ta bej edhe e ben per vete duke mar parasysh shtetin qe te lejoi kontrollimet nga doktoret edhe bashkpunimin nga Policia ne shqiperi jan hapur shtepit publike edhe kjo eshte gje e bukur po uroj qe te jen te kontrolluara nuk besoj se e kan hapur me ligj kete po e bejne sepse marin ne afito pallate edhe shtepi per te ushtruar kete lloj profesioni yllo asnje si ben me zor ta bejne kete se te kesh nje moshe nga 20 e siper kupton qe nuk genjehet po deshiron te bej kete profesion jo te gjitha femrat jan te kercenuara .
klea une e thaashe mendimin tim dhe skam gje per te shtuar,,,ti re pak a shume ne te njejten logjike si il conte,,,mund te thuash ti cte duash por une per dicka qe jam e bindur nuk nderroj mendim,,, PUCC
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga il conte Sun 28 Oct 2012 - 1:12

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Po nuk mendojne vetem per fitimin ... por edhe per te ardhemn e tyre ... ketu ne Itali .. te pakten ketu ku jam une eshte mbushur plot me Rumune.. e di cbejne ... Te gjitha ato te ardhura qe mbledhin dhe hapin nje aktivitet ne vendin e tyre , dhe pastaj e lene kete pune dhe shkojne ne vendin e tyre dhe bejne jete lluksoze...
e shikoj qe qenkemi larg ne mendime ne lidhje me kete ceshtje,,,nuk arrij te konceptoj se si thua te ngrejne nje te ardhme me te tilla para,,,???por nejse esh e drejta jote te mendosh si te duash,,,une per vete snderroj mendim,,,sa me larg te tille njerezve,, 8-d- 8-d- esh bere shume i rendesishem lluksi keto kohe dhe kjo esh gje e rrezikshme sepse per kete jane t egatshem njerezit te perdorin cfaredo lloj rruge per ta arritur,,,

Jo jo Arabela e shoh qe qenke shume larg realitetit .. keto nuk i them une .. jane gjera qe kane ndodhur dhe po ndodhin ... ne disa emisione ketu .. i kane intervistuar dhe me to kane shkuar te shikojne aktivitet e tyre qe kane hapur ne vendet e tyre...

Pastaj ne po shkojme shume larg muhabetit .. ne Shqiperi ka ndodhur e njejta gje .. persona qe jane martuar e kane sjelle gruan ne Itali... e kane nxjerre ne pune per disa vjet ... kane hapur nje aktivitet ne Shqiperi ... kane blere vilat dy - tre kateshe dhe jetojne bashke...
Pse sikujton ti gjithe ato lokale lluksoze qe jane bere ne Shqiperi .. jaane bere me leke djerse... jane bere me droge dhe prostitucion... vetem se ne keto raste femrat jane genjyer dhe shfrytezuar...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 1:15

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Po nuk mendojne vetem per fitimin ... por edhe per te ardhemn e tyre ... ketu ne Itali .. te pakten ketu ku jam une eshte mbushur plot me Rumune.. e di cbejne ... Te gjitha ato te ardhura qe mbledhin dhe hapin nje aktivitet ne vendin e tyre , dhe pastaj e lene kete pune dhe shkojne ne vendin e tyre dhe bejne jete lluksoze...
e shikoj qe qenkemi larg ne mendime ne lidhje me kete ceshtje,,,nuk arrij te konceptoj se si thua te ngrejne nje te ardhme me te tilla para,,,???por nejse esh e drejta jote te mendosh si te duash,,,une per vete snderroj mendim,,,sa me larg te tille njerezve,, 8-d- 8-d- esh bere shume i rendesishem lluksi keto kohe dhe kjo esh gje e rrezikshme sepse per kete jane t egatshem njerezit te perdorin cfaredo lloj rruge per ta arritur,,,

Jo jo Arabela e shoh qe qenke shume larg realitetit .. keto nuk i them une .. jane gjera qe kane ndodhur dhe po ndodhin ... ne disa emisione ketu .. i kane intervistuar dhe me to kane shkuar te shikojne aktivitet e tyre qe kane hapur ne vendet e tyre...

Pastaj ne po shkojme shume larg muhabetit .. ne Shqiperi ka ndodhur e njejta gje .. persona qe jane martuar e kane sjelle gruan ne Itali... e kane nxjerre ne pune per disa vjet ... kane hapur nje aktivitet ne Shqiperi ... kane blere vilat dy - tre kateshe dhe jetojne bashke...
Pse sikujton ti gjithe ato lokale lluksoze qe jane bere ne Shqiperi .. jaane bere me leke djerse... jane bere me droge dhe prostitucion... vetem se ne keto raste femrat jane genjyer dhe shfrytezuar...
une e pranoj qe mund et jem larg realitetit por te siguroj qe realiteti qe ekziston ne mendjen time esh shume me real dhe i vertete,,, 8-d- ,,me nje fjale jam kunder ai realiteti qe tregon ti,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga il conte Sun 28 Oct 2012 - 1:18

Po zemrushe nuk e tregoj une ... jane faktet qe e tregojne ....

Realiteti eshte ky .. e pranojme apo jo pak rendesi ka .. se nuk kemi ne dore asgje per te ndryshuar dicka...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 1:21

il conte shkruajti:Po zemrushe nuk e tregoj une ... jane faktet qe e tregojne ....

Realiteti eshte ky .. e pranojme apo jo pak rendesi ka .. se nuk kemi ne dore asgje per te ndryshuar dicka...
ashtu eshte,,,ndaj thashe sa me larg,,dhe gjykimi i takon tjeterkujt,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga il conte Sun 28 Oct 2012 - 1:24

Hhahahah po ne nuk jemi ne gjyq ketu per te denuar ndonje je farewww

Thjesht po japim mendimin dhe opinioni tone lidhur me faktin ...duhet ndaluar apo jo prostitucioni...

Une thashe jo... vetem se duhet te jete kontrolluar...

Se keshtu rrezikojme te hame ndonje gjobe... je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga Ariel Sun 28 Oct 2012 - 2:47

Per te ndaliar nuk e ndalojne dot...por te pakten ta legalizojne...se po perhapet pislliku modh...dhe ata qe duan le ti frekuentojne ashiqare e jo fshehurazi :p
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga WebMaster Sun 28 Oct 2012 - 2:51

Dy postime me ikona i fshiva un kam thene temat jo chit chate
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga Anakonda Sun 28 Oct 2012 - 4:33

Jan kushtet e shumta qofshin ekonomike apo familjare qe shum vajza te reja detyrohen te dalin e te shesin trupin e tyre.....detyrohen te dalin e te punojn si prostituta...mir do ishte qe te ndalej prostitucioni por meqe varferia ben te veten shumica e vajzave merren me ket zanat.,..
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone? Empty Re: A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi