Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
'Sandy' kërcënon SHBA	 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
'Sandy' kërcënon SHBA	 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Sandy' kërcënon SHBA

3 posters

Shko poshtë

'Sandy' kërcënon SHBA	 Empty 'Sandy' kërcënon SHBA

Mesazh nga mister.albania Mon 29 Oct 2012 - 2:23

'Sandy' kërcënon SHBA	 Copy-of-URAGANI-SHBA-29_tn_Barak Obama i paralajmëroi amerikanët ta marrin seriozisht uraganin 'Sandy' e t’u binden urdhërave të autoriteteve shtetërore dhe lokale.

Një sërë shtetesh kane shpallur gjendjen e jashtëzakonshme, miliona vete mund të preken, shkollat janë mbyllur e shërbimet e transportit janë pezulluar për shkak te asaj që mediat vendase e mbiquajne "Frankenstorm". Ekspertet druhen se "Sandy" me te gjithe gjasat do te shnderrohet ne nje superstuhi, ne momentin qe do te preke token.

"Kjo eshte nje stuhi e fuqishme dhe aspak per t`u nenvleresuar, ndaj mesazhi im ndaj te gjithe banoreve te zonave lindore eshte te marrin seriozisht udhezimet e zyrtareve shteterore e lokale, sepse do t`ju japin keshillat me te mira te mundshme sesi te perballeni me stuhine gjate diteve ne vazhdim", u shpreh Obama.

Disa prej tubimeve elektorale jane pezulluar per shkak te saj, e udhetimi ajror eshte prekur gjithashtu. Air France, British Airways dhe Virgin Atlantic i lane sot ne toke avionet qe duhet te niseshin per ne qytetet lindore te shteteve amerikane, perfshire New York, Baltimoren, Washingtonin, Bostonin dhe Filadelfian.

"Sandy" ka marre deri tani 60 jete njerezish pas kalimit javen e kaluar ne ishujt Karaibe. Ererat e saj po marrin force duke mberritur shpejtesine 165 kilometra ne ore. Gjendja e jashtezakonshme eshte shpallur ne New York, Pensilvani, Mariland,Virxhinia, Karolinen e Veriut dhe Washington, ndersa autoritetet ne Delauer urdheruan evakuimin e detyrueshem nga disa pjesë të këtij shteti bregdetar.
http://www.top-channel.tv/images/logo.png
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

'Sandy' kërcënon SHBA	 Empty Re: 'Sandy' kërcënon SHBA

Mesazh nga Arabela Mon 29 Oct 2012 - 6:05

thone se do behet nami andje nga amerika,,, eeww eeww eeww
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

'Sandy' kërcënon SHBA	 Empty Re: 'Sandy' kërcënon SHBA

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Nov 2012 - 6:00

lum ne shqiptarv qe spo na ndodhin kshu lloj permbytjesh
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

'Sandy' kërcënon SHBA	 Empty Re: 'Sandy' kërcënon SHBA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi