Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ???

5 posters

Shko poshtë

Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ??? Empty Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ???

Mesazh nga An0nim Wed 21 Nov 2012 - 22:13

Mundohuni te thoni mendimin tuaj pa kaluar tema ne chit-chat,gjithmon brenda temes ...
Faleminderit per mirekuptimin.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ??? Empty Re: Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ???

Mesazh nga Ariel Wed 21 Nov 2012 - 23:45

Mashkulli more...se duke qene dominant behet gati barazim me femren...per potence. Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ??? 3666372071
Me qen femra dominante...humb fare roli i mashkullit juhjjjjj
Femrat dominante asnjehere nuk me kane pelqyer.Per kete arsye i kam inat femrat qe merren me politike.
Me pelqejne femrat qe kane personalitetin e vet, dinjitet e karakter te forte...por te dominojne mbi mashkullin nuk me pelqen....aty aty mo...te jene koke me koke...1-0 per mashkullin...pastaj 1-1 e prap 0-* e pastaj prap 1-1 je farewww
Kete te fundit e thash si me shaka gjoja ...sepse ka meshkuj qe perfitojne nga dominimi...ne kohet qe jetojme kryesorja eshte Mirkuptimi.

Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ??? Empty Re: Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ???

Mesazh nga An0nim Wed 21 Nov 2012 - 23:47

Ariel shkruajti:Mashkulli more...se duke qene dominant behet gati barazim me femren...per potence. [You must be registered and logged in to see this image.]
Me qen femra dominante...humb fare roli i mashkullit [You must be registered and logged in to see this image.]
Femrat dominante asnjehere nuk me kane pelqyer.Per kete arsye i kam inat femrat qe merren me politike.
Me pelqejne femrat qe kane personalitetin e vet, dinjitet e karakter te forte...por te dominojne mbi mashkullin nuk me pelqen....aty aty mo...te jene koke me koke...1-0 per mashkullin...pastaj 1-1 e prap 0-* e pastaj prap 1-1 [You must be registered and logged in to see this image.]
Kete te fundit e thash si me shaka gjoja ...sepse ka meshkuj qe perfitojne nga dominimi...ne kohet qe jetojme kryesorja eshte Mirkuptimi.

Personi
dominues ne nje marredhenie duhet te jete :- kembengules...tolerant
...doreshtrenguar ...te dije te fale ...human ....besues e msbesues
njekohesisht ....i ftohte ..i afert ..i dashur ....nevrik impulsiv i
matuur ..i durueshem ......shakaxhi...serioz .....etj etj ...E te gjitha
kto cilesi ne Kohen..momentin e njerezit e duhur ....Nuk eshte nje apo
dy tipare qe e bejne nje njeri ...por teresia e tyre ta permbledhin ne
nje .....
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ??? Empty Re: Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ???

Mesazh nga bekimi Wed 21 Nov 2012 - 23:56

ne forum jan femrat a ne jeten reale jon meshkujt

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 46

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ??? Empty Re: Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ???

Mesazh nga Ariel Thu 22 Nov 2012 - 0:00

Network shkruajti:
Ariel shkruajti:Mashkulli more...se duke qene dominant behet gati barazim me femren...per potence. [You must be registered and logged in to see this image.]
Me qen femra dominante...humb fare roli i mashkullit [You must be registered and logged in to see this image.]
Femrat dominante asnjehere nuk me kane pelqyer.Per kete arsye i kam inat femrat qe merren me politike.
Me pelqejne femrat qe kane personalitetin e vet, dinjitet e karakter te forte...por te dominojne mbi mashkullin nuk me pelqen....aty aty mo...te jene koke me koke...1-0 per mashkullin...pastaj 1-1 e prap 0-* e pastaj prap 1-1 [You must be registered and logged in to see this image.]
Kete te fundit e thash si me shaka gjoja ...sepse ka meshkuj qe perfitojne nga dominimi...ne kohet qe jetojme kryesorja eshte Mirkuptimi.

Personi
dominues ne nje marredhenie duhet te jete :- kembengules...tolerant
...doreshtrenguar ...te dije te fale ...human ....besues e msbesues
njekohesisht ....i ftohte ..i afert ..i dashur ....nevrik impulsiv i
matuur ..i durueshem ......shakaxhi...serioz .....etj etj ...E te gjitha
kto cilesi ne Kohen..momentin e njerezit e duhur ....Nuk eshte nje apo
dy tipare qe e bejne nje njeri ...por teresia e tyre ta permbledhin ne
nje .....
Mire e ke ti...po ja qe nuk kuptohet keshtu as nga meshkujt e as nga femrat roli dominues.
Te pakten ne mentalitetin shqiptar eshte...kshu si them une dhe pike...flasim ne teresi se ne familje te qyteteruara ska rol dominues...ka vetem mirkuptim dhe konsensus.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ??? Empty Re: Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 22 Nov 2012 - 2:14

Mashkulli patjeter, te pakte keshtu eshte per Shqipetaret shumicen, ka nga ata qe edhe i lejojne grate ti drejtojne.

Jam e nje mendimi me momen Ariel, femrat qe dominojne sme pelqejne, se po ja leshove koken femres, sdi ku ndalet..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ??? Empty Re: Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ???

Mesazh nga Anakonda Thu 22 Nov 2012 - 9:13

nrm qe mashkulli pasi meshkujt kan me shum pushtet edhe kan karakterin e eger qe te dominojn ne cdo gje;mashkulli e luan shum mir ket rolin dominues pasi femra esht e urt edhe me delikate sesa mashkulli pasi ai esht me i eger
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ??? Empty Re: Si mendoni ju kush është më mirë në rrolin dominues femra apo mashkulli ???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi