Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Largesia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Largesia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Largesia

2 posters

Shko poshtë

Largesia Empty Largesia

Mesazh nga fioll Sat 29 Dec 2012 - 3:53

Thon se shpresa e fundit vdes dhe une cdo here kete fjal kujtoj perderisa mungesa jote me lendon ne shpirt.Te dua aq shume sa qe largesia qe kom me ty me ben te te dua edhe me shume se tani,edhe pse kjo dashuri qe kom une per ty ska dashuri me te madhe.
Thone larg syve larg zemres mirpo mua per qudi me ndodh e kunderta,sa me shume qe nuk te shoh aq me teper te ndjej afer vetes.Shikoj njerzit dhe papritur me shfaqet fytyra jote,zerat qe ndegjoj pas shpine me gjasojne me zerin tend te embel dhe per nje qast me kap nje mall,fillojn lotet te rjedhin nga syri im sepse shoh se ato qe i ndegjoj dhe shoh jane vetem nje genjeshter qe me nguliten ne koke dhe fillojne te me merzisin dhe me bejn te vuaj edhe me shume se tani.Nuk jom e qete perderisa nuk te kom afer,nuk jom e qete kur s'shijoj buzet e tua,se shoh fytyren tende engjellore,se ndjej trupin tend afer vetes.
Mengjesi me agon duke te kujtuar ty,Endrrat nuk me lën te qete duke me trazuar mbremjen duke me zgjuar nga gjumi dhe duke mos vëne gjume se paku 1 ore.Asgje nuk me bon te lumtur perderisa ty ste kom afer,shpresoj se nje dite Zoti do na ofron me shume do na zhduk largesin do na ofroj lumturine dhe jeten do na beje aq te mire sa te tjeret do na ken zili.Kom frik se endrra ime e perjetshme te mos realizohet dhe kesaj i kom frik,sepse nga nje largesi e tille mund te presesh gjithqka.1 Here ne vite nuk me mjafton te jem me ty,dua qdo moment te jem me ty te ndjej aromen e trupit tend qe me ben te cmendem ato momente perderisa prek trupin tim me lehtësi dhe shijon buzet e mija me ngrohtesi,gjithashtu prekjet e tua qe me bojn te dridhem dhe keto gjera i bej per pak kohe dhe pastaj nuk te shoh 1 vite te tere.E trishtuar, me malll me shpirt te lodhur pres qe se paku te mos zhgenjehem nga gjithe kjo.Muajt,Javet,Ditet shikoj dhe me duket se njejta date cdo dit mbet ne Kalendar duke mos levizur vendin. Shpresoj se nje dite do jem me ty dhe do ti shmangemi largesise dhe do kemi nje jete te tere se bashku dhe gjithe endrrat do i bejm realitet.
♥♥TE DUA I DASHUR
.♥♥
Largesia 4nl9g51xjwz
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Largesia Empty Re: Largesia

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 5:00

Sa Me Mungon Sonte.....
Eh Ta Dish Sa Shum Te Dua Do e kuptoje dhimbjen qe kan syt e mi edhe zemra po ashtu po ta dije se jeten jepja per ty do e kuptoje dashurin e sdo luaje kurr me mua sonte esht erret serish vetmi ndersa tjeter qendron tek ti un rri e heshtur jastikun shtrengoj e me lot nsy ty te kujtoj e mban mend vall diten me shi kur mshtrengoje pran vetes e papushim me puthje ti e mban mend diten kur per her tpar njeri-tjetrin takuam e per nje cop her njeri-tjetrin tsheshtur veshtruam e mban mend vall qastin qe doja te ikja por flisja me goj se nzemer brenda thoja he dhe pak do qendroj do qendroj se nuk dihet nese do vij serish ajo dit e ti shoh syt e tu te tshtrengoj pran vetes e te them se shum te du......
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi