Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Rihanna dhe Brown të performojnë në Grammy?

Shko poshtë

Rihanna dhe Brown të performojnë në Grammy?

Mesazh nga Binni prej Tue 8 Jan 2013 - 23:45Chris Brown dëshiron të këndojë me Rihannan në spektaklin e ndarjes së çmimeve muzikore Grammy Awards gjatë këtij viti.
Këngëtari, i cili disa vite më parë ushtroi dhunë ndaj Rihannas pikërisht në prag të ndarjes së çmimeve Grammy Awards, dëshiron të performojë së bashku me të dashurën e tij të rikthyer.

“Dëshiron të performojë me Rihannan në Grammyu për t’i treguar të gjithë botës se ata janë sërish së bashku”.

“Chris nuk shqetësohet se çfarë thonë personat që e urrejnë, dhe dëshiron t’u japë shituesve një paraqitje të klasit me Rihannan”, ka thënë burimi.

Edicioni i sivjetmë i Gammy Awards do të zhvillohet më 10 shkurt në Staples Center të Los Angelesit.
avatar
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Sporti,

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rihanna dhe Brown të performojnë në Grammy?

Mesazh nga Anakonda prej Tue 21 May 2013 - 21:36

EHU U LODHA ME KTA TDY LIDHU NDAHU E ANASJELLTAS NDAHENI MENDJEN SE NA ACARUT
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi