Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fergie: Ishim fantastikë   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fergie: Ishim fantastikë   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fergie: Ishim fantastikë

Shko poshtë

Fergie: Ishim fantastikë   Empty Fergie: Ishim fantastikë

Mesazh nga Alberti Sun 13 Jan 2013 - 7:17

Fergie: Ishim fantastikë

Menaxheri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, është shprehur i kënaqur me fitoren në derbin e të dielës kundër Liverpoolit që përfundoi me rezultat 2-1 në të mirë të Djajve të Kuq.
“Do ta kisha pranuar këtë rezultat edhe para ndeshjes. Paraqitja gjatë pjesës së parë dhe deri sa e shënuam golin e dytë, ishte thjeshtë fantastike”.

“Ishte paraqitje e mirë në përgjithësi siç kemi luajtur qe një kohë të gjatë dhe duhej të ishim tre apo katër gola në epërsi, por kur ata shënuan një gol, u inspiruan prej tij”.

“Tifozët e tyre u ndezën pasi ata shënuan dhe pastaj u bë vështirë për ne. Thjesht jam i lumtur që e fituam ndeshjen. Ndonjëherë ekzistojnë ditë kur ne duhet të mbrohemi. Sot ishte një ditë e tillë”, ka thënë Sir Alex.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi