Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

E di qe je shqiptar nese...!!!

Shko poshtë

E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga Esba prej Fri 25 Jan 2013 - 0:03

Kojshite te vin c'do 5 min pa i thirrur

Dita t'fillon me cigare

Edhe 1 ore bisedon me musafirin para dere mse eshte nisur me shku

Nena jote te thot ki me pa kur te kthehet baba jote

Nese nuk te ndodhin kete sene dije nuk je shqipetar
avatar
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Basketbolli

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga Arabela prej Fri 25 Jan 2013 - 1:17

nese kudo qe ndodhesh pa dallim bisedon me ze te larte,,, hihihi
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 24

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga Golden prej Fri 25 Jan 2013 - 10:17

E di qe je Shqiptar nese... n'tavoline t'kafes nxjerr 2 telefona, cigaret, celesat, shkrepsen, lugen e kafes e mban ne goje xP LOL

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 26

Shiko profilin e anëtarit http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga Arian 123 prej Fri 25 Jan 2013 - 10:20

Peshtyne per toke.
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga Neta E prej Fri 25 Jan 2013 - 12:16

Kur nje femer e ngacmon nga mbrapa,deri s'a ajo ec rruges [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga Golden prej Fri 25 Jan 2013 - 12:23

... nese merr kredi me ble I phone :.P HAHAHA

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 26

Shiko profilin e anëtarit http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga Esba prej Fri 25 Jan 2013 - 12:33

dhe nese formon numrin e telefonit vetem per te shikuar nese te del vajz juhjjjjj dhe fillon ta bezdisesh hihihi
avatar
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Basketbolli

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga Aristogata prej Sat 13 Jul 2013 - 10:21

Nuk mban asnjeher rradhe :P


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga WebMaster prej Sat 13 Jul 2013 - 10:57

Nuk e heq doren nga xhepi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga Anakonda prej Thu 18 Jul 2013 - 20:30

tpakten gjysmen e trinjve nqytetin tend i ke kushurinj
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga LaDescarada prej Tue 30 Jul 2013 - 1:28

Anakonda shkruajti:tpakten gjysmen e trinjve nqytetin tend i ke kushurinj

 hahaha qe dee...e vertetbrava 


kur fishkllojn meshujt mas nje femre...:P
avatar
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga WebMaster prej Tue 30 Jul 2013 - 9:47

Te fut nje te shar direkt  nese  si kthen pergjigje hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga LaDescarada prej Sat 15 Feb 2014 - 5:18

i vesh qorapat e bardha  hihihi  hihihi  hihihi
avatar
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga Anakonda prej Fri 30 May 2014 - 0:48

A e dini se SHQIPTAR je vetem kur:
(kini parasysh se jane 100 arsye)
1. Je kusheri me gjysmen e njerezve qe njeh.
2. Ke te pakte 10 shoke qe e kane emrin "Genti".
3. Ne martesen tende normalisht vijne 400 te ftuar.
4. Ne martesen tende njeh vetem 1/3 e te ftuarve.
5. Ne martesen tende kenga e pare eshte gjithmone, "Dy dele".
6. Ke bere nje xhiro me shkollen ne Kruje.
7. Jeton mes vajzash qe tentojne te shfaqin 25 vjec, e jane vetem 15
8. Do lesh bakshish dhe ne supermarket.
9. Ke tre pale kepuce te zeza.
10. Ke me shume alkohool ne dollapin e shtepise sesa ka bari I lagjes.
11. Je 30 vjaec dhe ta rregullon krevatin mamaja.
13. Sa here qe del ne televizor kryetari I partise pozitare me bindjet e
tij, plaku jot fillon ta shaje nga 'robt e shpise'.
15. Ke te pakten nje te afrem me te cilin familja jote nuk flet.
16. Kur je jashte nuk do te kesh te besh me shqiptaret.
18. Xhaja jot ben nje vere qe eshte me e forte se rakia.
19. Je I bindur qe gjithcka eshte nje konspiracion kunder teje dhe vendit tend.
20. Plaku jot mendon se e ka telefonin nen pergjim.
21. Nqs je vajze dhe nuk je martuar pas 20 vjec je nje beqare e stazhionuar.
22. Mamaja jote e ka mbeshtetur jeten mbi leximin e filxhanit te kafese.
23. Cdo ditelindje tenden prindrit e tu te fotografojne ndersa pret torten me nje thike te madhe.
24. Rakia kuron cdo semundje dhe perdoret dhe per masazh.
26. Miqte e tet eti te japin raki qe gjashtemebedhjete vec.
27. Prindrit e tu e kthejne cdo kopesht nje ferme frutaperimesh, ku ka aq shume domate/qepe/speca sa per ti shuar urine gjithe lagjes.
28. Frigoriferi eshte aq plot me mish e salcice sa te mund te perballohen 10 vjet zi buke.
29. Mamaja jote thote qe nuk merret me thashetheme mbi miqte por e di shume mire qe e ben.
30. Je ne tavoline me dy miq dhe nderkohe keni 4 ide te ndryshme politike.
31. Merr 4 ne histori dhe di permendesh filmin Skenderbeu
32. Gjyshja jote thote qe te pjerdhurit ben mire per shendetin.
34. Degjon prindrit qe flasin kur je akoma 100 m nga shtepia.
35. Mamaja jote nuk hedh asnjehere ne plehra ate qe mbetet nga dreka, por e ha ne darke e ne mengjesin e dites tjeter.
38. Dhe nje muaj pas vitit te ri vazhdoni te hani bakllavane e pergatitur
39. Ke patjeter nje xhup lekure.
40. Gjyshja jote te ndkej per te te dhene arra me mjalte cdo here qe ka marre te ftohte.
41. Dhe nqs je e shendoshe vesh rroba qe te rrine puthitur.
42. Gjyshi te jepte raki qe para se te te dilnin dhembet.
43. Prindrit e tu me zor nuk I rezistojne tundimit per te mbyllur cdo ballkon te shtepise me verande.
44. Ke gjithmone modelin e fundit te cleularit, qe del ne treg, nganjehere dhe ate qe akoma nuk ka dale.
46. Mund te rrish tre ore me nje kafe ne bar.
47. Prindrit te tu kur flasin ne telefone me te afermit jashte shtetit bertasin qe te degjohen.
48. Je I bindur qe te gjithe personazhet e famshem te historise e ne bote jane me origjine shqiptare.
49. Je I papune por ke nje benz per te levizur.
50. Nuk I ke pare me floket e gjyshes qe kur ka vdekur gjyshi.
51. Je njeqind kile por mamaja akoma te thote qe je I dobet.
52. Punon ne itali si murator por kur kthehesh ne shqiperi u thuaj te gjitheve qe je nje biznesmen I suksesshem.
54. Nuk e ben kurre sot nje pune qe mund te behet neser.
55. I konsideron taksat si nje shtypje te tmerrshme te shtetit ndaj qytetarit.
56. Blen nje makine te re ne momentin qe vendos te kthehesh per te jetuar ne shqiperi.
57. Je 30vjec dhe rrobat ti lan mamaja.
58. Ke filluar te pish konjak ne kafene qe kur ke qene 12 vjec.
59. Mamaja jote te flet nqs nuk vesh kanatjeren.
60. Te kane mesuar qe jo vetem te duash te afermit e tu, por dhe kusherinjte e 13-te sikur te ishin vllezerit e tu.
61. I therret te gjithe politikanet e botes me emer.
62. Nuk je kurre I vendosur nese eshte me mire te jetosh jashte apo te kthehesh ne shqiperi.
63. Te gjithe te afermit meshkuj qe takon kane tre dite parruajtur, ju vjen fryma ere hudher, dhe te lene nje kile jarge kur te puthin.
65. Je I varfer jashte por duhet ti besh te gjithe te besojne se je I pasur kur kthehesh ne Shqiperi.
67. Transferohesh te jetosh me prindrit per te qene me afer, dhe perfundon duke u zene per nje ceshtej fare pa rendesi.
68. mban ne shtepi te fshehur nje arme zjarri.
70. Ke me respekt per te fortin e lagjes sesa per Presidentin e Rrepublikes.
71. Je per drejtesine e kulluar, por kur ajo shkelet haptazi, mendon, se ka edhe me keq!
72. Mezi prêt te shkosh ne nje dreke mbas varrimit te kujtdo, se aty tregohen barcaletat me te bukura!
73. Behesh keq, kur miqte e tu jane mire, e gezohesh kur ndonjerit ja fusin!
74. Gjithe jeten te mesojne se kalamajte behen nga sqetullat derisa e zbulon vete se si!
75. kur je me tre shoke ne nje makine, ngacmon gjithe vajzat ne rruge duke I ftuar per nje xhiro!
76. Te kesh nderruar te pakten nje here emrin nga Halil ne Anastas.
77. te cash arrat me duar, dhe te hapesh birrat me dhembe!
78. te mos kesh urinuar nje here poshte ures se lanes
79.Gjithmone shtyp nje buton gabim, ne celular, apo pajisje te ndryshme elektronike, qe nuk te perkasin ty.
80.nese nuk hedh ndonje plehre nga dritarja e makines ne mes te rruges me te paster te qytetit tend,
81.gjithmone mendon se ajo pema edhe mund te pritet
82.kur nuk te ikin dritat mendon se prane teje banon nje minister.
83.mendon te behesh vegjetarian por nuk ke vullnet
84.hidherohesh shume kur gruaja jote nuk lind cun. Arsye e mire per tu dehur edhe per te kunderten
85.te harxhosh shume para per te blere fishekzjarre nen pretekstin se duan femijet
86.kruan koqet nje here cdo dy minuta
87.shkon tek doktori vetem kur je ne pike te fundit
88.je anetar I disa partive politike
89.ke nje OJQ tenden
90.mendimet qe thua nuk jane asnjehere te tuat
91.mendon se burrat nga Moldavia nuk I kenaqin grate e tyre!
92. nuk ke nje ide te qarte per kosoven
93.ti biesh me dore eshte ves!
94.nuk thua tre here te pakten ne dite, HIÇ, ÇKA, Ç’KEMI
95.mendon se kinemaja eshte vetem per ciftet
96.ke nje mendim apo opinion tendin ne lidhje me mbi/nenkalimin tek zogu I zi
97.mendon se cerciz topulli ka luftuar ne krah te skenderbeut
98.gjate gjithe jetes tende ke lexuar 2 libra artistike, dhe nuk ke mbaruar te tretin
99.njeh shume mire gjithe llojet e farave luledielli, kungulli kerpi etj me mire se kanarinat, dhe ne goje mban kruajtese dhembesh ose fije bari
100.mendon se je me I mire e me I zoti se te gjithe te tjeret
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E di qe je shqiptar nese...!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi