Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zajmina si Tuna apo si Rihanna? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zajmina si Tuna apo si Rihanna? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zajmina si Tuna apo si Rihanna?

2 posters

Shko poshtë

Zajmina si Tuna apo si Rihanna? Empty Zajmina si Tuna apo si Rihanna?

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Feb 2013 - 0:32

Këngëtarja seksi Zajmina Vasjari vazhdon të befasojë fansat e saj. Ajo këto kohë ka ardhur me një pamje krejtësisht të ndryshuar. Nuk i ka më flokët e gjatë, siç jemi mësuar ta shohim, po vazhdon të mbetet po aq rebele. Së fundmi, ka pohuar se në muzikë do të vijë me ritme të reja, shpërthyese dhe me plot surpriza.Megjithatë, ajo vazhdon të përflitet se këto kohë po imiton këngëtare të tjera të njohura shqiptare dhe jo vetëm. Për pamjen e saj shumë njerëz e komentuan se ngjan si Dafina Zeqiri, ndërsa në këtë foto Zajminën e shohim të imitojnë Tunën, në klipin e saj “I asaj” dhe gjeste provokative të bëra në shumë koncerte.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zajmina si Tuna apo si Rihanna? Empty Re: Zajmina si Tuna apo si Rihanna?

Mesazh nga Anakonda Tue 28 May 2013 - 20:14

gjall qenka kjo ri un tu hap syt eh e ka bo Kosova me fam e pa se NShqipri spo ja varte kush ma
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi