Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Diana Avdiu kthehet kah regjia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Diana Avdiu kthehet kah regjia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diana Avdiu kthehet kah regjia

2 posters

Shko poshtë

Diana Avdiu kthehet kah regjia Empty Diana Avdiu kthehet kah regjia

Mesazh nga Alberti Thu 21 Feb 2013 - 6:27

Ish-miss Kosova Universe, Diana Avdiu, ka lënë modelimin anash për t’iu përkushtuar studimeve në degën e regjisë së filmmit në Universitetin e Prishtinës. Bukuroshja kosovare, e cila mblodhi tri çmime në “Miss Universe 2012”, i ka hyrë një profesioni tjetër, regjisë, që ka qenë një fushë që ajo e ka “dashur gjithmonë”. “Jam tërësisht e përkushtuar ndaj studimeve, prandaj përkohësisht kam ndërprerë çdo aktivitet në fushën e modelimit. Jam duke studiuar regjinë e filmit në Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Bukura në Prishtinë, dhe është një profesion që më pëlqen mjaft shumë”, ka thënë ajo për “Zëri”.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diana Avdiu kthehet kah regjia Empty Re: Diana Avdiu kthehet kah regjia

Mesazh nga Anakonda Wed 29 May 2013 - 7:17

QENKA SHUM E BUKUR
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi