Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjendet në brigjet kroate trupi i një 62-vjeçari shqiptar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjendet në brigjet kroate trupi i një 62-vjeçari shqiptar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjendet në brigjet kroate trupi i një 62-vjeçari shqiptar

Shko poshtë

Gjendet në brigjet kroate trupi i një 62-vjeçari shqiptar Empty Gjendet në brigjet kroate trupi i një 62-vjeçari shqiptar

Mesazh nga Alberti Thu 4 Apr 2013 - 11:09

Gjendet në brigjet kroate trupi i një 62-vjeçari shqiptar

Trupi i një 62-vjeçari shqiptar, i cili ishte nisur para dy javësh nga Brindisi për në Vlorë me një skaf, është gjetur në brigjet kroate.
Mësohet se kanë nisur hetimet për të zbardhur mënyrë tragjike mbi zhdukjen e dy personave që ishin nisur nga Brindisi për në Vlorë me një skaf të marrë me qira.

Sot policia e Brindisit ka verifikon identitetin e një kufome që kishte dalë në brigjet kroate.

Kufoma dyshohet të jetë e 62-vjeçarit Teodoraq Rexhepaj, që më 15 mars është zhdukur bashkë me mikun e tij italian, Vittorio Danese, 41 vjeç.

Autoritetet kroate duket se kanë gjetur në portofolin e viktimës dokumentet e identitetit të Rexhepajt dhe kanë informuar familjarët e tij në Vlorë. Këta të fundit i kanë telefonuar Luca Leocit, avokat i familjes së Daneses që ia ka përcjellë këtë sinjalizim policisë së Brindisit.

"Është e vërtetë gjithçka që keni lexuar sot në media”, konfirmon Luca Leoci për shqiptariiitalise.com.

Mësohet se i biri i Teodoraq Rexhepajt është thirrur nga autoritetet kroate dhe është nisur tashmë për identifikimin e kufomës. Ndërsa, për Vittorio Danesen nuk ka akoma asnjë lajm.

Moti i keq dhe rrymat detare mund të kenë shkaktuar mbytjen e të kenë shtyrë drejt Kroacisë skafin e vogël me të cilin lundronin Danese e Rexhepaj.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi