Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat Duan Të Martohen Më Herët Se 10-Të Vitet E Kaluara People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat Duan Të Martohen Më Herët Se 10-Të Vitet E Kaluara People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femrat Duan Të Martohen Më Herët Se 10-Të Vitet E Kaluara

3 posters

Shko poshtë

Femrat Duan Të Martohen Më Herët Se 10-Të Vitet E Kaluara Empty Femrat Duan Të Martohen Më Herët Se 10-Të Vitet E Kaluara

Mesazh nga WebMaster Sun 9 Jun 2013 - 11:23

Një studim i realizuar në Britaninë e Madhe ka bërë të duitur se femrat e kohëve modern kanë dëshirë të martohen me herët së ato para dhjetë vjetëve.
Arsyeja kryesore sipas studimit është frika se mund të mbeten të vetmuara,ka bërë të mundur të rikthehen vlerat tradicionale të martesës.
Në këtë studim janë përfshirë 2 mijë femra përkatësisht nga mosha 20 deri në 30 vjeç,ndërsa rezultatet kanë treguar se ato mendojnë se mosha ideale për martesë është mosha 26-vjeçare,ndërkohë mosha më e përshtatëshme për të lindur fëmijë sipas tyre është mosha 27-28 vjeçare.
Të dhënat tregojnë se 78-82% e femrave mendojnë se martesa duhet të zgjasë deri në fund të jetës.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat Duan Të Martohen Më Herët Se 10-Të Vitet E Kaluara Empty Re: Femrat Duan Të Martohen Më Herët Se 10-Të Vitet E Kaluara

Mesazh nga An0nim Mon 10 Jun 2013 - 1:55

Po martesa femren e kompleton si femer te flasem realen dhe njekohesisht e siguron.


P.S Dhe kjo gje fare mir shifet te "Shqipetaret",ku mentaliteti Shqiptar nuk do te zhvillohet kurr deri sa te ecim me kohen e " qepes " kryshqi dhe femra te martohet qe 15 vjece :/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat Duan Të Martohen Më Herët Se 10-Të Vitet E Kaluara Empty Re: Femrat Duan Të Martohen Më Herët Se 10-Të Vitet E Kaluara

Mesazh nga Anakonda Mon 10 Jun 2013 - 4:51

UN SKAM ME U MARTU HIQ O E VESHTIR ME U MARTU E PSE DUKET FJAL E LEHT
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat Duan Të Martohen Më Herët Se 10-Të Vitet E Kaluara Empty Re: Femrat Duan Të Martohen Më Herët Se 10-Të Vitet E Kaluara

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi