Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Nicki Minaj: Meshkujt duhet të trajtohen si kafshë shtëpiake

Shko poshtë

Nicki Minaj: Meshkujt duhet të trajtohen si kafshë shtëpiake

Mesazh nga An0nim prej Wed 10 Jul 2013 - 2:29

Nicki Minaj gjatë një interviste për revistën amerikane “Marie Claire”, ka thënë se për të joshur meshkujt duhet t’i trajtosh ata si kafshë shtëpiake.

Minaj: “Mos i shkoni nga pas asnjë mashkulli. Kushtojini më shumë rëndësi shkollës. Meshkujt i dashurojnë femrat e pavarura.

Ata janë si fëmijë përsa i përket dashurisë. Gjithashtu iu pëlqen ti trajtosh si kafshë shtëpiake, përshembull si qen”./alb-observer.com/
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nicki Minaj: Meshkujt duhet të trajtohen si kafshë shtëpiake

Mesazh nga Anakonda prej Sat 13 Jul 2013 - 6:17

hihihi hihihi hihihi 

 sa tdrejt ka sa qef e kam ket edhe si kengatare edhe pse i thot gjerat drejt
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi