Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ringjallet Marilyn Monroe, por me fustan të zi

Shko poshtë

Ringjallet Marilyn Monroe, por me fustan të zi

Mesazh nga An0nim prej Sat 20 Jul 2013 - 0:46

Skena e Marilyn Monroe kur i ngrihet fustani është përsëritur përsëri. Top modelja e famshme Kate Moss nuk arrin të mbajë të qeshurën teksa hipën në makinë dhe era papritur i ngre fustanin njësoj si skena e famshme e filmit ’Kur gruaja është me pushime’. Pavarsisht incidentit me fustanin Kate duket mjaft e qetë dhe nuk e ka shumë problem që paparacët e kanë fotografuar në atë moment./alb-obsrver.com/
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ringjallet Marilyn Monroe, por me fustan të zi

Mesazh nga Anakonda prej Sat 20 Jul 2013 - 5:32

hihihi hihihi hihihi 
kjo as nmaj tgishtit te asaj tvertet sesht
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi