Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Rama prezanton kabinetin e ri qeveritar, ja emrat e ministrave

Shko poshtë

Rama prezanton kabinetin e ri qeveritar, ja emrat e ministrave

Mesazh nga An0nim prej Wed 31 Jul 2013 - 23:47

11:00- Kryeministri i zgjedhur Edi Rama ka publikuar sot anëtarët e  kabinetit qeveritar. 

Qeveria e re e Shqipërisë 2013 – 2017

Kryeministër

Edi RAMA

Zv/Kryeministër

Niko PELESHI

1. Ministër i Financave

Shkëlqim CANI

2. Ministër i Brendshëm

Saimir TAHIRI

3. Ministre e Mbrojtjes

Mimi KODHELI

E mare :Shqiperia.com
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi