Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Obama sot 52 vjeç, ja urimi i veçantë nga e shoqja

Shko poshtë

Obama sot 52 vjeç, ja urimi i veçantë nga e shoqja

Mesazh nga An0nim prej Mon 5 Aug 2013 - 0:23

“Gëzuar ditëlindjen Barack! Flokët e tu janë pak më shumë gri, por unë të dua gjithnjë e më shumë”, firmosur Mo.
Është ky urimi romantik për ditëlindjen e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës Barack Obama, i cili ka mbushur 52 vjeç, ndërsa e shoqja Michelle, ka menduar që ta urojë nëpërmjet rrjetit social Twitter. Bashkëngjitur urimit ka shtuar një fotografi bardh e zi, teksa ajo dhe i shoqi kanë dalë rreth 20 vite më parë.
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Obama sot 52 vjeç, ja urimi i veçantë nga e shoqja

Mesazh nga Anakonda prej Thu 19 Sep 2013 - 21:53

qyqa si lypsa paskan qen....sa ndryshon njeriu
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi