Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Seksi si Elvana Gjata People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Seksi si Elvana Gjata People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seksi si Elvana Gjata

2 posters

Shko poshtë

Seksi si Elvana Gjata Empty Seksi si Elvana Gjata

Mesazh nga WebMaster Sun 19 Jan 2014 - 8:47

 Elvana Gjata është padyshim një nga këngëtaret jo vetëm të suksesshme, por edhe më seksi në Shqipëri. Nuk ka vend për fjalë të shumta kur shikon fotot e reja të realizuara nga këngëtarja, të postuara vetëm disa minuta më parë në “Twitter”. Seksi dhe në formë të shkëlqyer fizike, Elvana di gjithmonë të tërheqë vëmendjen me paraqitjen e saj. Elvana shfaqet e kuruar dhe e veshur vetëm me një xhaketë, ndërkohë që bie në sy dekolteja. Fansat kanë reaguar menjëherë duke e komplimentuar këngëtaren për fizikun e saj. 
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seksi si Elvana Gjata Empty Re: Seksi si Elvana Gjata

Mesazh nga Anakonda Wed 12 Feb 2014 - 3:23

mu mduket fmi dyditsh kjo prsh
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi