Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
BB7: Violeta xheloze per Eraldin: 'Ben puci-puci me Esiden' People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
BB7: Violeta xheloze per Eraldin: 'Ben puci-puci me Esiden' People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB7: Violeta xheloze per Eraldin: 'Ben puci-puci me Esiden'

2 posters

Shko poshtë

BB7: Violeta xheloze per Eraldin: 'Ben puci-puci me Esiden' Empty BB7: Violeta xheloze per Eraldin: 'Ben puci-puci me Esiden'

Mesazh nga WebMaster Fri 7 Mar 2014 - 6:28

Violeta ndodhet në dhomën e ndenjies dhe bën shaka me Eraldin dhe Meridianin. Dy djemtë e ngacmojnë vazhdimisht Violetën, pasi duan që ajo të kalojë më shumë kohë me ata. Meridiani e fton të vijë nga dhoma e tyre dhe të bëjnë muhabet. Violeta qesh dhe thotë: “Nuk vij unë se aty është Eraldi, duke bërë puçi-puçi me Esidën”. Ajo e ngacmon Eraldin, duke i thënë që e ka partneren shumë xheloze dhe ndërkohë e puth tek krahu.Violeta pastaj serioze dhe u thotë dy djemve se ajo nuk futet asnjëherë mes dy banorëve apo bisedave, prandaj rri larg. Meridiani i thotë se ajo është gjithmonë e mirëpritur pranë tyre.Dy djemtë vazhdojnë të bëjnë shaka me Violën. Meridiani e ngacmon Esidën në lidhje me Eraldin, duke i thënë: “Esida nuk është ashtu siç mendon ti” dhe i kërkon Violetës të afrohet sa më shumë Eraldit, në mënyrë që Esida të bëhet xheloze. Esida që nga salloni tregohet indiferente.Në një moment Meridiani i thotë Eraldit: “Ik tek Esida se do të rrafë”, por ai qesh dhe thotë se nuk e rreh njeri.Ndërkohë që Violeta, Eraldi dhe Meridiani bëjnë shaka mes tyre, banorët e tjerë ndodhen në sallon duke folur dhe diskutuar për tema të ndryshme.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

BB7: Violeta xheloze per Eraldin: 'Ben puci-puci me Esiden' Empty Re: BB7: Violeta xheloze per Eraldin: 'Ben puci-puci me Esiden'

Mesazh nga Anakonda Mon 17 Mar 2014 - 20:32

sme ben qe ta shof ket bb sme terheq
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi