Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Princi William dhe Kate Middleton festojnë përvjetorin e martesës

Shko poshtë

Princi William dhe Kate Middleton festojnë përvjetorin e martesës

Mesazh nga Anakonda prej Sat 30 Apr 2016 - 2:44


Janë bërë pesë vite që kur Princi Willam dhe Dukesha Kate Middleton kanë lidhur kurorë. Prejse janë martuar, me 29 prill 2011, çiftin e kanë përcjell shumë ngjarje së bashku. 
Ata kanë marrë pjesë në Lojëra Olimpike, kanë dy fëmijë, kanë festuar ditëlindjen e 90-të të Mbretëreshës si dhe kanë qenë në dhjetëra ngjarje të tjera zyrtare në gjithë botën.

Dasama e Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit ishte përcjell nga miliona njerëz në gjithë botën.
Kate kur është martuar, nga fjalori i saj e ka larguar fjalën “urdhëroj”, njësoj siç kishte vepruar edhe nëna e Williamit, Princesha Diana kur ishte martuar me Princ Charles në 1981. /KosovaPress/
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi