Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Beyonce e Jay Z nuk i mbajnë unazat e martesës

Shko poshtë

Beyonce e Jay Z nuk i mbajnë unazat e martesës

Mesazh nga Anakonda prej Sat 30 Apr 2016 - 2:45


Beyonce gjatë turneut të saj “Formation”, Beyonce përshëndeti bashkëshortin e saj Jay Z, duke i thënë se sa shumë e donë. 

Mirëpo prapa skenës, Beyonce është parë pa unazën e saj të martesës, gjë që shton dyshimet se martesa e tyre është drejt shkatërrimit.
Por, nuk është vetëm Beyonce ajo që është parë pa unazën e saj, por edhe Jay Z është parë pa unazën e tij të martesës./G.ThaçiPress/
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi