Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hani këto ushqime për të pasur një lëkurë të mrekullueshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hani këto ushqime për të pasur një lëkurë të mrekullueshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hani këto ushqime për të pasur një lëkurë të mrekullueshme

Shko poshtë

Hani këto ushqime për të pasur një lëkurë të mrekullueshme Empty Hani këto ushqime për të pasur një lëkurë të mrekullueshme

Mesazh nga Anakonda Sun 1 May 2016 - 0:37

Hani këto ushqime për të pasur një lëkurë të mrekullueshme 0dd407935db86e52adc2ff4db43ddbd0_XL
Lëkura është cilësuar si njëra nga elementet bazë që e tërheq një mashkull tek një femër, kështu që lëkurës duhet kushtuar shumë rëndësi dhe kujdes. 
Nëse nuk dëshironi që të përdorni shumë kremra dhe të shpenzoni shumë para për to, atëherë vetëm duhet t’i hani këto ushqime të cilat bëjnë që lëkura të jetë e mrekullueshme.

Këto janë ato produkte ushqimore:
Çokolata e zezë
Manat
Sheg
Uji
Yndyra të shëndetshme
Qaji i gjelbër
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi