Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Beyonce, superseksi gjatë turneut të saj

Shko poshtë

Beyonce, superseksi gjatë turneut të saj

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:40


Të gjithë sytë janë kthyer nga këngëtarja Beyonce që nga lansimi i albumit të saj “Lemonade”. Ajo, pas publikimi të albumit ka filluar edhe turneun e saj. 

Në njërin prej koncerteve, Beyonce shihet e veshur me kostume mjaftueshëm të hapua sa për të ekspozuar format e saj të bukura trupore. Këtë përformancë ajo e ka shfaqur të mërkurën në Miami.
Kostumi i saj kryesor ka qenë i kuq dhe flokët e saj kanë qenë vetëm të lëshuara, ndërsa grimi i saj shumë i lehtë./KosovaPress/
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi