Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Amber Rose, sërish me fotografi provokuese People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Amber Rose, sërish me fotografi provokuese People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amber Rose, sërish me fotografi provokuese

Shko poshtë

Amber Rose, sërish me fotografi provokuese Empty Amber Rose, sërish me fotografi provokuese

Mesazh nga Anakonda Sun 1 May 2016 - 0:41

Amber Rose, sërish me fotografi provokuese 25628d47c8fc43000543adba9c3e2378_XL
Modelja 32 vjeçare, Amber Rose, arrin çdo herë që ta kthej vëmendjen e shtypit rozë nga ajo. Kësaj here ajo e bëri ketë gjë duke pozuar në mënyrë provokuese. 

Modelja 32 vjeçare, Amber Rose, arrin çdo herë që ta kthej vëmendjen e shtypit rozë nga ajo. Kësaj here ajo e bëri ketë gjë duke pozuar në mënyrë provokuese.
Amber, në këto fotografi ka të veshur një kostum të zi i cili shfaq në mënyrë të përkryer format e saj joshëse.

Në njërën nga këto fotografi ajo në gojë e mban një cigare, kurse në fotografin tjetër ngre kostumin lartë duke treguar më shumë se sa që duhet nga pjesët e saj intime. /KosovaPress/
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi