Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Amber Rose, sërish me fotografi provokuese

Shko poshtë

Amber Rose, sërish me fotografi provokuese

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:41


Modelja 32 vjeçare, Amber Rose, arrin çdo herë që ta kthej vëmendjen e shtypit rozë nga ajo. Kësaj here ajo e bëri ketë gjë duke pozuar në mënyrë provokuese. 

Modelja 32 vjeçare, Amber Rose, arrin çdo herë që ta kthej vëmendjen e shtypit rozë nga ajo. Kësaj here ajo e bëri ketë gjë duke pozuar në mënyrë provokuese.
Amber, në këto fotografi ka të veshur një kostum të zi i cili shfaq në mënyrë të përkryer format e saj joshëse.

Në njërën nga këto fotografi ajo në gojë e mban një cigare, kurse në fotografin tjetër ngre kostumin lartë duke treguar më shumë se sa që duhet nga pjesët e saj intime. /KosovaPress/
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi