Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

+6
Prada
Te-Li
erviss
mela
krushku
LADY D
10 posters

Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 4:21

Femrat shpesh dinë të thonë se të gjithë meshkujt e mirë janë të zënë, ndërsa fakti që ata nuk janë në ‘treg’ i bën edhe më tërheqës. Hulumtimet kanë treguar se femrat ‘single’ i konsiderojnë meshkujt e martuar më tërheqës sesa meshkujt e lirë.
Fakti që mashkulli i martuar i takon ndonjë femre tjetër, e bën atë më të dëshiruar në sytë e femrave tjera.

Gjatë një studimi, një numri të madh të femrave u janë treguar fotografitë e meshkujve të njëjtë, por disave prej tyre u është thënë që ata janë të martuar, ndërsa të tjerave që janë të lirë. Nga ato është kërkuar që të përgjigjen se sa joshës janë meshkujt përkatës dhe se a do të kishin filluar lidhje me ta.

Ndërkohë, një studim i ngjashëm është realizuar edhe me meshkujt, të cilët është dashur të tregojnë se cilat femra i konsiderojnë më joshëse.

Në bazë të të dhënave nga këto studime, ekspertët nga Universiteti Oklahoma State kanë ardhur në përfundim se meshkujt ‘single’ bien më lehtë ndaj fermave të lira, ndërsa kështu nuk ndodh me femrat.

Shumica e femrave i kishin konsideruar më tërheqës meshkuj e martuar. Sipas rezultateve, katër herë më shumë femra kanë qenë të interesuara për meshkujt e martuar.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga LADY D Thu 3 Dec 2009 - 4:24

un mendoj se nuk esht e vertet ,pastaj ndoshta i preferojn edhe nga pasuria po mendimi im esht kundra kesaj gjeje
LADY D
LADY D
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 1025
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/11/2009
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 9:16

po normale me duket kjo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga krushku Thu 3 Dec 2009 - 9:21

pse jo ne fund te fundit meshkuj jemi.
krushku
krushku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 704
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga mela Thu 3 Dec 2009 - 9:24

qe te dy palet joshin njoni tjetrin po he
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 9:50

po ashtu asht e huja asht ma emira
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga erviss Fri 4 Dec 2009 - 10:51

patjeter se po
erviss
erviss
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 60
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga Te-Li Fri 4 Dec 2009 - 12:23

kjo qe thuhet ne fillim te temes thuajse nuk e pranoj ne teresi!
njoh njerez, meshkuj te martuar qe shkojne me femra te pamartuara
e qe atyre u thone se nuk jane te martuar..., ne nderkohe ata per t'i hequr qafes, ua thone realitetin, te njejten kohe ato femra rrefejne se meshkujt e martuar jane me te mire dhe ato kerkojne e bejne çmos vetem e vetem te jene prane tyre edhe pasi te dine realitetin...arsye ka shumeeeee, mos te them me teper por ka mjafte argumente;

meshkulli i martuar flet me shlire...
mashkulli i martuar nuk pret shume...ai kalon ne synimin e tij...
mashkulli i martuar tregon edhe pervojen ne dashuri perderisa
ata pa pervoje arrine kulminacionin pa u zhveshur!!! e mos te flasim qe femra ngele jasht realizimit te enderrave te saja!

perfundojeni ju vet tani!!!
Te-Li
Te-Li
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 323
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Femrat beqare tërhiqen pas burrave të martuar

Mesazh nga Prada Tue 22 Jun 2010 - 6:59

Femrat shpesh dinë të thonë se të gjithë meshkujt e mirë janë të zënë, ndërsa fakti që ata nuk janë në “treg” i bën ata edhe më tërheqës. Studimet më të fundit kanë treguar se femrat “single” i konsiderojnë meshkujt e martuar më tërheqës sesa beqarët. Fakti që mashkulli i martuar i përket një femre tjetër, e bën atë më të dëshiruar në sytë e femrave tjera.
Gjatë një studimi, një numri të madh të femrave u janë treguar fotografitë e meshkujve të njëjtë, por disave prej tyre u është thënë që ata janë të martuar, ndërsa të tjerave që janë të lirë. Nga ato është kërkuar që të përgjigjen se sa joshës janë meshkujt përkatës dhe se a do të kishin filluar lidhje me ta
Ndërkohë, një studim i ngjashëm është realizuar edhe me meshkujt, të cilëve iu është kërkuar që të tregojnë se cilat femra i konsiderojnë më joshëse.
Në bazë të të dhënave nga këto studime, ekspertët nga Universiteti Oklahoma State kanë ardhur në përfundim se meshkujt beqarë bien më lehtë ndaj fermave të lira, ndërsa një gjë e tillë nuk ndodh me seksin e kundërt.
Shumica e femrave i kanë konsideruar më tërheqëse meshkuj e martuar. Sipas rezultateve, femra janë treguar katër herë më shumë të interesuara për meshkujt e martuar
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga Vizitor Tue 22 Jun 2010 - 7:11

ndoshta terhiqen pas tyre se kane me shum pervoje,jane burra qe do te thote te matur,e shum gjera te tjera qe luajne rol,varem qellimet pse nje beqare preferon te kete lidhje me nje te martuar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga Vizitor Fri 31 Dec 2010 - 20:33

Ja pra dhe kyci i tradhetise se meshkujve...

Ketu doja te dilja ne temat e tradhetise, te komentuara me pare...

T'i therrasin mendjes femrat qe mos ta prishin rrethin e natyres...

Se kur themi tradheti, eshte tradheti dhe nuk eshte perdhunim!... Qe te jete plotesisht mashkulli fajtori perkates...

Pra kjo teme i ve kapitullin faktit "tradhetia e mashkullit"!

Jane femrat ato te cilat mbajne fajin kryesor, sepse mashkulli nuk tradheton me "kafshe" por me "femer" tjeter...

Gjithsesi nuk jep perfitim kjo aresye tek meshkujt, sepse "genjeshtra" eshte faktori kryesor ne te cilin mbeshteten...

I vetmi konkluzion mbetet se si femres dhe si mashkullit, nuk u eshte dhene edukate nga prinderit, per te arrire keto poshtersira!...
Mbetet i cuditshem ky mendim, aq sa vete tradhetia!...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga Prada Sat 15 Jan 2011 - 10:45

Dy Temat u Bashkuan
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga xhoni_bravo Sun 16 Jan 2011 - 4:34

nuk eshte e vertet ata vetem sa buzqeshin pak pastaj ato hidhen ne sulem 00027003
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 16 Jan 2011 - 5:38

Meshkujt qe jane mendjelehte marrin trullim direkt dhe harrojne qe kane grua e femije diku kur shohin minifundin e kofshet ne fushe.........gjithsesi perseri mbetet faji femrave ne fund....
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga Leo_uk Sun 16 Jan 2011 - 5:41

ne fakt nga pervoja ime , jo se kam shume eksperience 00027003 te ndodhe shpesh qe kur je ne lidhje me dike atere femrat terhiqen me shume pas teje. Eshte vertet e habitshme.. Kur je single nuk te afrohet kush, sapo lidhesh me dike te afrohen te tjerat, por ce do qe nuk mundesh me..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga dajti modh Sun 16 Jan 2011 - 5:43

ndodh edhe e kunderta shpesh .. meshkujt singel terhiqen nga grate e martuara
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga xhoni_bravo Mon 17 Jan 2011 - 13:04

skan faje meshkujte vetem femrat jan ber shum koleksioniste
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ Empty Re: Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi