Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Capello tipizon Interin në Ligën e Kampionëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Capello tipizon Interin në Ligën e Kampionëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Capello tipizon Interin në Ligën e Kampionëve

Shko poshtë

Capello tipizon Interin në Ligën e Kampionëve Empty Capello tipizon Interin në Ligën e Kampionëve

Mesazh nga BLERTA Mon 28 Dec 2009 - 5:21

Capello tipizon Interin në Ligën e Kampionëve



Seleksionuesi i Përfaqësueses së Anglisë, italiani Fabio Capello është i bindur se në këtë edicion të Ligës së Kampionëve do të triumfojë skuadra e Interit, shkruan të hënën "The People". Interi në fazën e dytë të Ligës së Kampionëve e ka përballë skuadrën e Chelseat, por Capello beson te ekipi i trajnerit portugez Jose Mourinho. Interi prej vitit 1965 nuk e ka shijuar këtë trofe. "Interi mbetet skuadra më e fortë në Ligën e Kampionëve dhe jam i bindur se do të përfundojë në duart e tyre. Kjo skuadër është forcuar prej vitit në vit dhe për këtë besojë në aftësitë dhe cilësitë e tyre", ka thënë Capello.
BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi