Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur buka fitohet në gojën e krokodilit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur buka fitohet në gojën e krokodilit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur buka fitohet në gojën e krokodilit

2 posters

Shko poshtë

Kur buka fitohet në gojën e krokodilit Empty Kur buka fitohet në gojën e krokodilit

Mesazh nga Alberti Wed 6 Jan 2010 - 15:29

Kur buka fitohet në gojën e krokodilit F.0104085144162_m
Kur buka fitohet në gojën e krokodilit


Sigurisht se puna me të cilën merreni nuk do t’ju duket shumë e keqe kur të kuptoni se më çfarë pune merren një tajlandez.
Shumë lehtë puna e këtij personi do të mund të quhej edhe puna më e rrezikshme në botë – pasi që ai çdo ditë e ka jetën e rrezikuar – duke e futur kokën e tij në mes të nofullave të fuqishme të krokodilit.
Puna e tij është t’i argëtojë vizitorët e një kopshti zoologjik në Bangkok, dhe ai këtë e bën që nga viti 1985, kur edhe është hapur ky kopsht.
Me një shkop të bambusë ai ngacmon krokodilin, i cili hap nofullat e tij, ndërsa ky person e fut kokën brenda tyre, ose edhe dorën e tij – derisa vizitorët kanë mundësi të fotografojnë këtë spektakël.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur buka fitohet në gojën e krokodilit Empty Re: Kur buka fitohet në gojën e krokodilit

Mesazh nga Anakonda Fri 20 Apr 2012 - 21:02

e habitshme
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi