Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arsenali ,12 milion Euro People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arsenali ,12 milion Euro People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arsenali ,12 milion Euro

Shko poshtë

Arsenali ,12 milion Euro Empty Arsenali ,12 milion Euro

Mesazh nga Vizitor Wed 4 Mar 2009 - 9:16

Arsenali, 12 milione Euro per Sotir Ninin

E Merkure, 04 Mars 2009


Arsenali eshte gati te bleje kartonin e Sotir Ninit, gjate merkatos se veres. 18-vjecari eshte aktualisht lojtar i Panathinaikosit dhe konsiderohet nje talent i sigurt. Pak kohe me pare kombetarja shqiptare dhe ajo greke zhvilluan nje beteje te forte, per te marre sherbimet e Ninit. Ky i fundit vendosi qe te veshe fanellen e ekipit te Greqise dhe eshte grumbulluar dy here nga trajneri, Oto Rehagel. Nini shenoi gol ne ndeshjen debutuse, ndaj Qipros. Arsen Venger e ka vezhguar dhe Arsenali eshte gati te shpenzoje 12 milione Euro per kartonin e tij. Bajerni i Mynihut eshte futur ne bisedime dhe kerkon gjithashtu te fitoje sherbimet e Ninit, ne fund te ketij sezoni. Oferta e topcinjve per te blere lojtarin e ri ne moshe eshte e majme, e perafert me shumen qe Arsenali shpenzoi per te blere lojtarin e Zenit Shen Peterburgut, Andrei Arshavin.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi