Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Policia gjermane “arreston” një dhi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Policia gjermane “arreston” një dhi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policia gjermane “arreston” një dhi

2 posters

Shko poshtë

Policia gjermane “arreston” një dhi Empty Policia gjermane “arreston” një dhi

Mesazh nga Alberti Wed 20 Jan 2010 - 5:46

Policia gjermane “arreston” një dhi F.0118132706882_m

Policia gjermane “arreston” një dhi


Një dhi, të shtunën, ka shkaktuar kaos të vërtetë në një udhëkryq në qytetin Bremen të Gjermanisë.
Dhia kishte arritur të bllokonte qarkullimin e një mori veturave, ndërsa në ndjekje të saj ishin vënë madje pesë vetura të policisë.
Derisa policët ishin vënë në ndjekje të dhisë, disa këmbësorë ishin përpjekur ta mashtronin atë me bukë – mirëpo dhia ishte zhdukur në një kaçubë të afërt.
Policia kishte rrethuar kaçubën, prej nga dhia ishte përpjekur të ikte sërish – mirëpo dy policë “të zhdërvjellt”ë i janë hedhur sipër dhe e kanë “arrestuar” atë.
Më pastaj, policia e ka marrë dhinë me vete, e ka mbyllur atë në një qeli të burgut, ku edhe e kanë ushqyer. Policia tashmë është në kërkim të pronarit të saj.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Policia gjermane “arreston” një dhi Empty Re: Policia gjermane “arreston” një dhi

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Apr 2012 - 18:15

cfare paskan arrestu edhe keta?
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi