Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Peticioni shpëton bankierin që shikoi fotot e Miranda Kerr People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Peticioni shpëton bankierin që shikoi fotot e Miranda Kerr People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peticioni shpëton bankierin që shikoi fotot e Miranda Kerr

2 posters

Shko poshtë

Peticioni shpëton bankierin që shikoi fotot e Miranda Kerr Empty Peticioni shpëton bankierin që shikoi fotot e Miranda Kerr

Mesazh nga Alberti Sun 7 Feb 2010 - 0:20

Peticioni shpëton bankierin që shikoi fotot e Miranda Kerr F.0205150254176_m

Bankieri i pafat austriak, i cili ishte zënë në fokus të kamerës duke shikuar foto gjysmëlakuriqe të modeles Miranda Kerr në internet, në momentin kur kolegu i tij kishte qenë duke dhënë një deklaratë për televizionin Channel 7, nuk do të përjashtohet nga puna.
Dave Kiely ka shpëtuar falë një peticioni të fuqishëm të njerëzve në internet, të cilët janë vënë në mbrojtje të tij – duke thënë se edhe atyre do të mund t’u ndodhte e njëjta gjë – ndërsa duket se përkrahjen më të madhe e ka fituar nga vetë modelja Kerr, e cila po ashtu është vënë në mbrojtje të bankierit.
Kiely, siç theksojnë mediat botërore, as që i kishte kërkuar këto foto në internet, por thjesht e kishte hapur një e-mail ku dikush ia kishte dërguar ato. Ndërsa, gabimi i vetëm i tij ka qenë, se e ka hapur e-mailin në “kohën e papërshtatshme”.
Siç theksojnë mediat botërore, peticionin për moslargimin e bankierit nga puna e ka nënshkruar vet modelja australiane, 26-vjeçarja Kerr, përndryshe e fejuara e aktorit të famshëm Orlando Bloom.
Banka Macquarie ka thënë se, ky rast është mbyllur dhe se i punësuari do të mbetet në vendin e tij të punës – ndërsa ka kërkuar falje bashkë me bankierin Kiely nëse dikush mund të jetë fyer me këtë rast.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Peticioni shpëton bankierin që shikoi fotot e Miranda Kerr Empty Re: Peticioni shpëton bankierin që shikoi fotot e Miranda Kerr

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 18:28

epo ska pas faj i shkreti se kjo te verbonka.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi