Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Amerikanët më atraktivët në botë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Amerikanët më atraktivët në botë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerikanët më atraktivët në botë

2 posters

Shko poshtë

Amerikanët më atraktivët në botë Empty Amerikanët më atraktivët në botë

Mesazh nga Alberti Thu 18 Feb 2010 - 1:06

Amerikanët më atraktivët në botë

Sipas një ankete të kryer nga kompania online “OnePoll.com”, amerikanët janë njerëzit më atraktiv në botë. Kësaj, i kontribuon edhe pozita jo e barabartë me shtetet tjera, sepse SHBA-të kanë mbi 300 milionë banorë, por edhe imazhi i Amerikës për arsye se nga ai vend vijnë, ndërmjet tjerësh, George Clooney dhe Jessica Simpson Në vendin e dytë të listës së njerëzve më atraktiv janë brazilianët, derisa Spanja, vendi i të famshmes Penelope Cruz, është në vendin e tretë. Australianët, siguruan vendin e katërt, derisa italianët sharmantë u renditën të pestët. Suedezët seksi, bashkëkombësit e Victoria Silvstedt, gjenden në vendin e gjashtë, ndërsa anglezët në të shtatin, indianët në të tetin, romantikët francez siguruan vendin e nëntë, ndërsa në vendin e dhjetë të listës së njerëzve më atraktiv në botë gjenden kanadezët. “Nga Amerika vijnë disa nga njerëzit më atraktivë në botë. Për shembull Jessica Alba, Jennifer Aniston ose Brad Pitt... Të gjithë ata i ndihmuan Amerikës ta ketë imazhin e vendit me njerëz të bukur,” thuhet në njoftimin e kompanisë “OnePoll.com”.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Amerikanët më atraktivët në botë Empty Re: Amerikanët më atraktivët në botë

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 4:55

he pra he,se edhe keta nuk jan kush se di ce cfare poor thjesht shesin mend
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi