Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bregu: Gati edhe 8 kapituj të Pyetësorit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bregu: Gati edhe 8 kapituj të Pyetësorit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bregu: Gati edhe 8 kapituj të Pyetësorit

Shko poshtë

Bregu: Gati edhe 8 kapituj të Pyetësorit Empty Bregu: Gati edhe 8 kapituj të Pyetësorit

Mesazh nga Vizitor Thu 25 Feb 2010 - 8:41

Bregu: Gati edhe 8 kapituj të Pyetësorit F.0225123235484_mGrupet e punës të ngritura pranë institucioneve të ndryshme shqiptare në lidhje me plotësimin e Pyetësorit të Bashkimit Evropian kanë mundur të plotësojnë brenda një kohe mjaft të shkurtër edhe 8 kapituj të tjerë të këtij dokumenti.
Lajmi është bërë me dijeni nga vetë ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, gjatë mbledhjes së posaçme të Komitetit Ndërinstitucional të Integrimit.
“Janë plotësuar 8 kapituj të Pyetësorit dhe janë zhvilluar 18 mbledhje mes grupeve të punës dhe Komitetit Ndërinstitucional të Integrimit”, raportoi Bregu, duke qenë kështu optimiste mbi ecurinë e procesit, i cili sipas saj, ka lidhje direkte me përmbushjen e kushteve të heqjes së vizave me Bashkimin Evropian.
Nga ana tjetër, ajo deklaroi se është zhvilluar edhe një takim me të gjithë përkthyesit që marrin pjesë në proces, duke iu kërkuar një përkthim sa më profesional.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi